Bakgrunner
Fargeleggingssider

Beste Vinter Bakgrunner

Bla gjennom 130+ Beste Vinter Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Vår Beste Vinter Bakgrunner-samling teller for tiden 130 bilder. Utvalget beveger seg mellom realistisk og stilisert uten å slå seg til ro med noen av delene. De fungerer like godt bak skrivebordsikoner og på en telefons startskjerm. Ta en uten å oppgi e-postadresse. Fortsett å rulle — samlingen går dypere enn den første skjermen.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Snøtunge trær under en skarp sol i en vinterfjellscene. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snøtunge trær under en skarp sol i en vinterfjellscene.
  • En trebenk i en snødekt park med frostige trær og fotspor under en soloppgangshimmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    En trebenk i en snødekt park med frostige trær og fotspor under en soloppgangshimmel.
  • Snø dekker en skogssti med et piknikbord og nakne trær. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snø dekker en skogssti med et piknikbord og nakne trær.
  • Snødekt skog og frossen innsjø med fallende snøfnugg — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skog og frossen innsjø med fallende snøfnugg
  • Snødekt skog under en stjerneklar lilla nattehimmel med Melkeveien synlig. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skog under en stjerneklar lilla nattehimmel med Melkeveien synlig.
  • Snødekte eviggrønne trær står i en vinterskog under en fargerik skumringshimmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte eviggrønne trær står i en vinterskog under en fargerik skumringshimmel.
  • Snødekte trær og steiner speilet i en rolig vinterelv under overskyet himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte trær og steiner speilet i en rolig vinterelv under overskyet himmel.
  • Snødekt fjellandsby som lyser med varme lys om natten — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjellandsby som lyser med varme lys om natten
  • Et ensomt tre i snø mot en fargerik solnedgangshimmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Et ensomt tre i snø mot en fargerik solnedgangshimmel.
  • To snødekte furutrær på en frossen mark ved soloppgang med tåkete lilla himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    To snødekte furutrær på en frossen mark ved soloppgang med tåkete lilla himmel
  • Snødekte trær som kaster lange skygger på en lys vinterdag. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte trær som kaster lange skygger på en lys vinterdag.
  • En snødekt rød hytte ved en frossen innsjø i skumringen med varme lys som skinner fra vinduene. — Beste Vinter Bakgrunner
    En snødekt rød hytte ved en frossen innsjø i skumringen med varme lys som skinner fra vinduene.
  • Snødekte furutrær under en stjerneklar nattehimmel med glødende kuler som driver gjennom fallende snø. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær under en stjerneklar nattehimmel med glødende kuler som driver gjennom fallende snø.
  • Snødekt fjell og eviggrønne trær speilet i en rolig blå innsjø under en skyet nattehimmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjell og eviggrønne trær speilet i en rolig blå innsjø under en skyet nattehimmel.
  • Frossen elv omgitt av snødekte trær under en klar blå himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Frossen elv omgitt av snødekte trær under en klar blå himmel
  • Frosne trær dekket av snø under en stjerneklar nattehimmel i en vinterskog. — Beste Vinter Bakgrunner
    Frosne trær dekket av snø under en stjerneklar nattehimmel i en vinterskog.
  • Snødekt skogssti med frostbelagte trær under en klar blå himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skogssti med frostbelagte trær under en klar blå himmel
  • Frostige vintertrær langs en snødekt sti med sol som skinner gjennom grenene — Beste Vinter Bakgrunner
    Frostige vintertrær langs en snødekt sti med sol som skinner gjennom grenene
  • Koselig hytte i snødekt skog med varme lys som skinner i skumringen. — Beste Vinter Bakgrunner
    Koselig hytte i snødekt skog med varme lys som skinner i skumringen.
  • Snødekt vinterscene med gjerde måne kirke og spøkelsesfigur — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt vinterscene med gjerde måne kirke og spøkelsesfigur
  • Snødekt hytte ved frossen innsjø i vinterskog — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt hytte ved frossen innsjø i vinterskog
  • Snø dekker en stille parksti kantet med nakne trær og benker. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snø dekker en stille parksti kantet med nakne trær og benker.
  • Snødekte furutrær ser ut over en rolig blå innsjø omgitt av snødekte fjell. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær ser ut over en rolig blå innsjø omgitt av snødekte fjell.
  • Snødekte trær under en lys fullmåne i en stille vinterskog. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte trær under en lys fullmåne i en stille vinterskog.
  • Snødekt hytte med varmt lys som skinner fra vinduene i en snødekt furuskog i skumringen — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt hytte med varmt lys som skinner fra vinduene i en snødekt furuskog i skumringen
  • Snødekt vei som slynger seg gjennom eviggrønne trær i skumringen med rosa og blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt vei som slynger seg gjennom eviggrønne trær i skumringen med rosa og blå himmel.
  • Snødekt trekirke omgitt av frostede trær under en klar blå himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt trekirke omgitt av frostede trær under en klar blå himmel
  • Snødekt skogssti glødende med brennende solnedgangslys gjennom nakne trær. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skogssti glødende med brennende solnedgangslys gjennom nakne trær.
  • Snødekte furutrær opplyst om natten ved siden av en frossen elvebredd. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær opplyst om natten ved siden av en frossen elvebredd.
  • Snødekt trekirke omgitt av frostkledde trær under en klar blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt trekirke omgitt av frostkledde trær under en klar blå himmel.
  • Sollys filtreres gjennom snødekte bjørketrær i en stille vinterskog. — Beste Vinter Bakgrunner
    Sollys filtreres gjennom snødekte bjørketrær i en stille vinterskog.
  • Snølastet tre i en lys blå vinterfjellscene med fjerne hytter. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snølastet tre i en lys blå vinterfjellscene med fjerne hytter.
  • Snødekte trær rammer inn en trebro over en stille elv på en lys vinterdag. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte trær rammer inn en trebro over en stille elv på en lys vinterdag.
  • Snødekte trær rammer inn en flytende elv under en hengebro om vinteren. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte trær rammer inn en flytende elv under en hengebro om vinteren.
  • Snødekt furuskog ved solnedgang med levende blå himmel og gylne skyer — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt furuskog ved solnedgang med levende blå himmel og gylne skyer
  • En trebro spenner over en snødekt elv med fjellrefleksjoner i vannet — Beste Vinter Bakgrunner
    En trebro spenner over en snødekt elv med fjellrefleksjoner i vannet
  • Snødekt vintersjø ved soloppgang med furutrær og tregelender — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt vintersjø ved soloppgang med furutrær og tregelender
  • Snødekt fjellhytte med varme lys som lyser i skumringen omgitt av frostdekkede trær og skiløyper. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjellhytte med varme lys som lyser i skumringen omgitt av frostdekkede trær og skiløyper.
  • Snødekte furutrær i en stille vinterfjellskog. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær i en stille vinterfjellskog.
  • Snødekt parkbenk opplyst av en gatelykt — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt parkbenk opplyst av en gatelykt
  • Snødekt skog med frostdekte trær og fjerne fjell under en blå himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skog med frostdekte trær og fjerne fjell under en blå himmel
  • Snødekte fjellsider med eviggrønne trær over et hav av skyer under en klar blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte fjellsider med eviggrønne trær over et hav av skyer under en klar blå himmel.
  • En snødekt sti gjennom en frossen skog om natten opplyst av en enkelt gatelykt. — Beste Vinter Bakgrunner
    En snødekt sti gjennom en frossen skog om natten opplyst av en enkelt gatelykt.
  • Snø dekker trær og en rolig elv i en stille vinterskog. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snø dekker trær og en rolig elv i en stille vinterskog.
  • Snødekt fjellsjø omgitt av eviggrønne trær under en klar blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjellsjø omgitt av eviggrønne trær under en klar blå himmel.
  • Snødekte furutrær rammer inn en rolig innsjø ved solnedgang med lilla og rosa himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær rammer inn en rolig innsjø ved solnedgang med lilla og rosa himmel.
  • Snødekt hytte i fjell dal ved skumring med lilla og rosa himmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt hytte i fjell dal ved skumring med lilla og rosa himmel
  • Snowboarder i luften nær rød torii-port i snødekt skogfjell ved solnedgang. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snowboarder i luften nær rød torii-port i snødekt skogfjell ved solnedgang.
  • Et magenta tog reiser gjennom en snødekt furuskog ved soloppgang. — Beste Vinter Bakgrunner
    Et magenta tog reiser gjennom en snødekt furuskog ved soloppgang.
  • Et detaljert snøfnugg liggende på snødekt bakke i vinterlys. — Beste Vinter Bakgrunner
    Et detaljert snøfnugg liggende på snødekt bakke i vinterlys.
  • Snødekt furuskog under en lysende måne om natten. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt furuskog under en lysende måne om natten.
  • Snødekt fjellsti med furutrær under en gyllen soloppgang. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjellsti med furutrær under en gyllen soloppgang.
  • Snødekt fjellhytte ved frossen elv med solnedgangsrefleksjon — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt fjellhytte ved frossen elv med solnedgangsrefleksjon
  • Snødekt skog under en månebelyst himmel med virvlende skyer. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skog under en månebelyst himmel med virvlende skyer.
  • Snødekte furutrær i en stille vinterskog under en blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær i en stille vinterskog under en blå himmel.
  • Frossen innsjø reflekterer lilla himmel og furutrær ved vinterskumring — Beste Vinter Bakgrunner
    Frossen innsjø reflekterer lilla himmel og furutrær ved vinterskumring
  • Frossen elv omgitt av snødekte trær under en klar blå himmel. — Beste Vinter Bakgrunner
    Frossen elv omgitt av snødekte trær under en klar blå himmel.
  • Snødekt hytte med lysende vinduer reflektert i en frossen innsjø om natten. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt hytte med lysende vinduer reflektert i en frossen innsjø om natten.
  • Snødekte furutrær under en levende rød og lilla solnedgangshimmel — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekte furutrær under en levende rød og lilla solnedgangshimmel
  • Snødekt skog og fjell med solstråler som bryter gjennom skyer ved daggry. — Beste Vinter Bakgrunner
    Snødekt skog og fjell med solstråler som bryter gjennom skyer ved daggry.
av 3

Viser 1–60 av 130 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Kan jeg bruke disse Beste Vinter Bakgrunner på både en telefon og en datamaskin?

Ja, i begge retninger. Fordelt 58 til 2, bredt til høyt. Ingen beskjæring nødvendig uansett.

Er disse Beste Vinter Bakgrunner gratis?

Helt gratis. Ingen e-postadresse er nødvendig. De store størrelsene holdes ikke tilbake bak en betalingsmur.

Hva er i denne samlingen av Beste Vinter Bakgrunner?

Omtrent 130 Beste Vinter Bakgrunner, og det øker. Forvent at tallet er høyere neste måned. Ingen av dem er bak en betalingsmur.

Finnes det nærliggende sett til Beste Vinter Bakgrunner?

For tilstøtende grunn, se på nature, snow, forest, friends. Forskjellige bilder, relatert emne.