Bakgrunner
Fargeleggingssider

Dempet Bakgrunner

Bla gjennom 73+ Dempet Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Hyllen Dempet Bakgrunner inneholder for øyeblikket 73 bilder. Sett en bak ikonene dine, eller send den til en telefonlåsskjerm. Gratis å laste ned, og gratis å beholde. Kom tilbake om en uke, og toppen av siden vil ha flyttet seg.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Glødende rødt Windows-logo på mørk bakgrunn — Dempet Bakgrunner
    Glødende rødt Windows-logo på mørk bakgrunn
  • Hånd flytter sjakkbrikke under spotlight på mørk reflekterende overflate — Dempet Bakgrunner
    Hånd flytter sjakkbrikke under spotlight på mørk reflekterende overflate
  • Tåkete skog med høye trær som forsvinner inn i tåkete stillhet under svakt lys. — Dempet Bakgrunner
    Tåkete skog med høye trær som forsvinner inn i tåkete stillhet under svakt lys.
  • En enkelt hvit blomst skiller seg ut mot en mørk bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    En enkelt hvit blomst skiller seg ut mot en mørk bakgrunn.
  • Minimalistisk abstrakt tapet med blå til svart vertikal gradient. — Dempet Bakgrunner
    Minimalistisk abstrakt tapet med blå til svart vertikal gradient.
  • Fjellsjø som reflekterer stjernehimmel og stripete skyer i skumringen. — Dempet Bakgrunner
    Fjellsjø som reflekterer stjernehimmel og stripete skyer i skumringen.
  • Rød måne over mørkt hav med stjernehimmel og sivsilhuetter — Dempet Bakgrunner
    Rød måne over mørkt hav med stjernehimmel og sivsilhuetter
  • En bil kjører alene på en mørk motorvei under gatelykter om natten. — Dempet Bakgrunner
    En bil kjører alene på en mørk motorvei under gatelykter om natten.
  • Betongtrapper som stiger opp i mørket med en enkelt spotlight som lyser opp veggen. — Dempet Bakgrunner
    Betongtrapper som stiger opp i mørket med en enkelt spotlight som lyser opp veggen.
  • Mørk granittoverflate med gullflak og mineralmønstre. — Dempet Bakgrunner
    Mørk granittoverflate med gullflak og mineralmønstre.
  • Høyesterettsbygning i skumringen med opplyste søyler og statuer. — Dempet Bakgrunner
    Høyesterettsbygning i skumringen med opplyste søyler og statuer.
  • Slank abstrakt metallskulptur med glatte kurver og dramatiske skygger. — Dempet Bakgrunner
    Slank abstrakt metallskulptur med glatte kurver og dramatiske skygger.
  • Halvmåne i mørk nattehimmel med svake stjerner — Dempet Bakgrunner
    Halvmåne i mørk nattehimmel med svake stjerner
  • To turgåere nær en fjellsjø under skyet himmel — Dempet Bakgrunner
    To turgåere nær en fjellsjø under skyet himmel
  • Person i silhuett lener seg fremover i svakt lys. — Dempet Bakgrunner
    Person i silhuett lener seg fremover i svakt lys.
  • Mørkt tomt underjordisk parkeringshus med lysrør og betongvegger. — Dempet Bakgrunner
    Mørkt tomt underjordisk parkeringshus med lysrør og betongvegger.
  • Et enkelt stearinlys brenner i mørket med en varm oransje flamme. — Dempet Bakgrunner
    Et enkelt stearinlys brenner i mørket med en varm oransje flamme.
  • En hånd som strekker seg mot varmt gyllent lys i mørket — Dempet Bakgrunner
    En hånd som strekker seg mot varmt gyllent lys i mørket
  • Verdenskart som viser standard tidssoner med en rød linje som markerer en bestemt tidssone. — Dempet Bakgrunner
    Verdenskart som viser standard tidssoner med en rød linje som markerer en bestemt tidssone.
  • En gul blomst som lyser mykt mot en mørk teal bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    En gul blomst som lyser mykt mot en mørk teal bakgrunn.
  • Firkantet taklampe opplyser mørkt industrielt interiør med ventilerte vegger. — Dempet Bakgrunner
    Firkantet taklampe opplyser mørkt industrielt interiør med ventilerte vegger.
  • Et enkelt stearinlys brenner i mørket — Dempet Bakgrunner
    Et enkelt stearinlys brenner i mørket
  • Halvmåne med synlige kratere mot svart himmel — Dempet Bakgrunner
    Halvmåne med synlige kratere mot svart himmel
  • Hånd som slår en lysbryter på en blå vegg i svakt lys. — Dempet Bakgrunner
    Hånd som slår en lysbryter på en blå vegg i svakt lys.
  • Mørkegrønn strukturert bakgrunn med glødende sirkler og rutenettmønster. — Dempet Bakgrunner
    Mørkegrønn strukturert bakgrunn med glødende sirkler og rutenettmønster.
  • Abstrakt bølgemønster av prikker med mykt lys på en mørk bakgrunn — Dempet Bakgrunner
    Abstrakt bølgemønster av prikker med mykt lys på en mørk bakgrunn
  • Rødt kanji-tegn for kjærlighet på svart mesh-bakgrunn — Dempet Bakgrunner
    Rødt kanji-tegn for kjærlighet på svart mesh-bakgrunn
  • Kraftledningstårn silhuettert mot en glødende oransje solnedgangshimmel. — Dempet Bakgrunner
    Kraftledningstårn silhuettert mot en glødende oransje solnedgangshimmel.
  • En elv slynger seg gjennom en mørk skog med fjell under en stormfull himmel. — Dempet Bakgrunner
    En elv slynger seg gjennom en mørk skog med fjell under en stormfull himmel.
  • En tegneseriehodeskalle med store øyne og skarpe tenner mot en svart bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    En tegneseriehodeskalle med store øyne og skarpe tenner mot en svart bakgrunn.
  • Diagonale lyssjakter kaster skarpe skygger over en mørk innvendig vegg og gulv. — Dempet Bakgrunner
    Diagonale lyssjakter kaster skarpe skygger over en mørk innvendig vegg og gulv.
  • En glødende blå LED-maske med X-øyne og sydd munn mot en svart bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    En glødende blå LED-maske med X-øyne og sydd munn mot en svart bakgrunn.
  • Mørke stormskyer skiller seg for å avsløre lys himmel — Dempet Bakgrunner
    Mørke stormskyer skiller seg for å avsløre lys himmel
  • Drømmefanger hengende i solnedgangslys med fargerike perler og fjær. — Dempet Bakgrunner
    Drømmefanger hengende i solnedgangslys med fargerike perler og fjær.
  • En glødende vintage lyspære hengende i tau i mørket — Dempet Bakgrunner
    En glødende vintage lyspære hengende i tau i mørket
  • Tåkete fjellandskap med eviggrønne trær og et bart tre under skyet himmel. — Dempet Bakgrunner
    Tåkete fjellandskap med eviggrønne trær og et bart tre under skyet himmel.
  • En stille parkbenk om natten med glødende gatelykter og falne løv. — Dempet Bakgrunner
    En stille parkbenk om natten med glødende gatelykter og falne løv.
  • Vertikale stråler av gyllent lys trenger gjennom en mørk skog i skumringen. — Dempet Bakgrunner
    Vertikale stråler av gyllent lys trenger gjennom en mørk skog i skumringen.
  • Høyt gress svaier under en dramatisk stormfull himmel med mørke skyer og fjerne fjell. — Dempet Bakgrunner
    Høyt gress svaier under en dramatisk stormfull himmel med mørke skyer og fjerne fjell.
  • Levende abstrakt gradient fra blått til lilla til rødt — Dempet Bakgrunner
    Levende abstrakt gradient fra blått til lilla til rødt
  • En levende gul kosmosblomst skiller seg ut blant oransje blomster i en hage i skumringen. — Dempet Bakgrunner
    En levende gul kosmosblomst skiller seg ut blant oransje blomster i en hage i skumringen.
  • To grønne bregneblader mot svart bakgrunn — Dempet Bakgrunner
    To grønne bregneblader mot svart bakgrunn
  • Et enkelt lys lyser opp en rød stripe på en betongvegg i et mørkt underjordisk område. — Dempet Bakgrunner
    Et enkelt lys lyser opp en rød stripe på en betongvegg i et mørkt underjordisk område.
  • Nærbilde av mørkegrønne sukkulentblader mot svart bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    Nærbilde av mørkegrønne sukkulentblader mot svart bakgrunn.
  • En lysstråle lyser opp et betonghjørne i et mørkt minimalistisk rom. — Dempet Bakgrunner
    En lysstråle lyser opp et betonghjørne i et mørkt minimalistisk rom.
  • En bar overkropp bryter går gjennom en wrestling-arena-inngang under fargede lys. — Dempet Bakgrunner
    En bar overkropp bryter går gjennom en wrestling-arena-inngang under fargede lys.
  • Lang svak gang med tredører og hengende globelys som kaster varm glød. — Dempet Bakgrunner
    Lang svak gang med tredører og hengende globelys som kaster varm glød.
  • Palmetresilhuett ved solnedgang med glødende båter og bro reflektert i rolig vann. — Dempet Bakgrunner
    Palmetresilhuett ved solnedgang med glødende båter og bro reflektert i rolig vann.
  • Glødende fargerike lys uskarpe til myke kuler mot en mørk bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    Glødende fargerike lys uskarpe til myke kuler mot en mørk bakgrunn.
  • Mørkt tomt rom med tre vinduer som viser grønne trær utenfor. — Dempet Bakgrunner
    Mørkt tomt rom med tre vinduer som viser grønne trær utenfor.
  • En skallet mann i dress under blått lys med pikselert bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    En skallet mann i dress under blått lys med pikselert bakgrunn.
  • En glødende vintage glødepære som henger i mørket. — Dempet Bakgrunner
    En glødende vintage glødepære som henger i mørket.
  • To benker flankerer en søppelkasse under et enkelt taklys i en mørk bygård. — Dempet Bakgrunner
    To benker flankerer en søppelkasse under et enkelt taklys i en mørk bygård.
  • Palmetrær silhuettert mot en skumringshimmel med fugler som flyr over. — Dempet Bakgrunner
    Palmetrær silhuettert mot en skumringshimmel med fugler som flyr over.
  • Mørkegrønne blader med vanndråper i et stemningsfullt nærbilde mot svart bakgrunn. — Dempet Bakgrunner
    Mørkegrønne blader med vanndråper i et stemningsfullt nærbilde mot svart bakgrunn.
  • Et kampfly med glødende lys på en mørk asfalt under en hangar. — Dempet Bakgrunner
    Et kampfly med glødende lys på en mørk asfalt under en hangar.
  • En trebrygge strekker seg til et lite hus på påler over vann under en stjerneklar nattehimmel. — Dempet Bakgrunner
    En trebrygge strekker seg til et lite hus på påler over vann under en stjerneklar nattehimmel.
  • Et tent lys i en glasslykt med mykt glødende lys i bakgrunnen. — Dempet Bakgrunner
    Et tent lys i en glasslykt med mykt glødende lys i bakgrunnen.
  • Hender som holder et glødende rødt neonhjerte i mørket. — Dempet Bakgrunner
    Hender som holder et glødende rødt neonhjerte i mørket.
  • Fullmåne skinner gjennom mørkeblå skyer om natten. — Dempet Bakgrunner
    Fullmåne skinner gjennom mørkeblå skyer om natten.
av 2

Viser 1–60 av 73 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Er disse Dempet Bakgrunner gratis?

Gratis, uten unntak. Ingen registrering er nødvendig. Ingen merkevarebygging er brent inn i bildet.

Hvilke skjermformer passer disse Dempet Bakgrunner for?

Landskap og portrett står side om side. 32 brede bilder er ved siden av 28 høye. Ta de brede til en skjerm og de høye til en håndholdt.

Hvor mange Dempet Bakgrunner finnes det?

Samlingen teller 73 Dempet Bakgrunner. Bidrag blir gjennomgått og inkludert etter hvert som de kommer inn. Nedlasting er gratis og umiddelbar.

Hvis jeg liker Dempet Bakgrunner, hva annet er verdt å se på?

Verdt et blikk: f, military, dark, night sky. Ingen duplikater mellom dem.