Bakgrunner
Fargeleggingssider

Korean Girl Bakgrunner

Bla gjennom 1,029+ Korean Girl Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Det er 1,029 Korean Girl Bakgrunner å bla gjennom her. Sett den én gang, og den holder seg godt i et helt blikk. Det er ingen påmeldingsvegg og ingen forhåndsvisning med redusert kvalitet. De relaterte lenkene lenger nede fører til tilstøtende sett.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Ung kvinne holder telefon med anime-deksel, tar speil-selfie — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne holder telefon med anime-deksel, tar speil-selfie
  • Kvinne i mønstret badedrakt smiler i havet — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i mønstret badedrakt smiler i havet
  • Anime-jente med sølvfarget hår og ringer som holder et glødende kjedekjede. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente med sølvfarget hår og ringer som holder et glødende kjedekjede.
  • Anime-jente vinker med smiley på hånden, iført beret og stripete skjorte. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente vinker med smiley på hånden, iført beret og stripete skjorte.
  • Ung kvinne holder sminkebørste i ribbet brun topp og hvit skjørt. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne holder sminkebørste i ribbet brun topp og hvit skjørt.
  • En tegneseriejente i en gul kjole tar en selfie med en oransje telefon. — Korean Girl Bakgrunner
    En tegneseriejente i en gul kjole tar en selfie med en oransje telefon.
  • Kvinne med langt brunt hår i svart t-skjorte stående ved solbelyst vindu — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne med langt brunt hår i svart t-skjorte stående ved solbelyst vindu
  • Ung kvinne poserer på panseret til en vintage turkis bil utendørs — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne poserer på panseret til en vintage turkis bil utendørs
  • Anime-jente holder kirsebærblomster over øyet i en myk rosa setting. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente holder kirsebærblomster over øyet i en myk rosa setting.
  • Rosa-tema collage med kvinne, bygning, godteri og trapp. — Korean Girl Bakgrunner
    Rosa-tema collage med kvinne, bygning, godteri og trapp.
  • Ung kvinne i grå pigget genser smilende innendørs nær planter og varmt lys. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i grå pigget genser smilende innendørs nær planter og varmt lys.
  • Ung kvinne i denim overalls hviler haken på hendene innendørs — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i denim overalls hviler haken på hendene innendørs
  • Ung kvinne smiler og lager hjertebevegelser i en grønn skog. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne smiler og lager hjertebevegelser i en grønn skog.
  • Ung kvinne i denim overalls hviler haken på hendene innendørs — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i denim overalls hviler haken på hendene innendørs
  • Kvinne i rød kjole holder blomsterbukett i studio — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i rød kjole holder blomsterbukett i studio
  • En ung kvinne med mørkt hår berører forsiktig kinnet mens hun ser ettertenksomt på kameraet. — Korean Girl Bakgrunner
    En ung kvinne med mørkt hår berører forsiktig kinnet mens hun ser ettertenksomt på kameraet.
  • Ung kvinne i rosa rutete bluse ser rolig mot kameraet innendørs — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i rosa rutete bluse ser rolig mot kameraet innendørs
  • Ung kvinne holder fargerike sneakers i blå hettegenser mot teal bakgrunn. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne holder fargerike sneakers i blå hettegenser mot teal bakgrunn.
  • Kvinne i rosa jakke poserer med bokeh-lys bakgrunn — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i rosa jakke poserer med bokeh-lys bakgrunn
  • En kvinne synger inn i en mikrofon under lilla scenelys. — Korean Girl Bakgrunner
    En kvinne synger inn i en mikrofon under lilla scenelys.
  • Ung kvinne som blunker i en nisselue med hendene nær ansiktet. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne som blunker i en nisselue med hendene nær ansiktet.
  • Ung kvinne med kort brunt hår som justerer håret utendørs. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne med kort brunt hår som justerer håret utendørs.
  • Kvinne i oversized rød skjorte poserer i studio med hvit bakgrunn — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i oversized rød skjorte poserer i studio med hvit bakgrunn
  • Fire stilfulde kvinner i svart-hvite antrekk poserer i et studio. — Korean Girl Bakgrunner
    Fire stilfulde kvinner i svart-hvite antrekk poserer i et studio.
  • Ung kvinne i oransje genser hviler haken på hånden med solbriller i nærheten. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i oransje genser hviler haken på hånden med solbriller i nærheten.
  • Ung kvinne med brunt hår som smiler mildt mens hun hviler haken på hånden. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne med brunt hår som smiler mildt mens hun hviler haken på hånden.
  • Kvinne i stripete bluse stående i mykt sollys mot gul vegg. — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i stripete bluse stående i mykt sollys mot gul vegg.
  • Kvinne i hatt holder solbriller nær munnen i svart-hvitt portrett. — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i hatt holder solbriller nær munnen i svart-hvitt portrett.
  • Ung kvinne med rødt hår og fluffy lue ser mot kameraet nær vinduet — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne med rødt hår og fluffy lue ser mot kameraet nær vinduet
  • Ung kvinne smiler og lager fredstegn med begge hendene. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne smiler og lager fredstegn med begge hendene.
  • En hvit-tema collage med en ung kvinne, tekst som 'Jeg elsker deg' og hjertegrafikk. — Korean Girl Bakgrunner
    En hvit-tema collage med en ung kvinne, tekst som 'Jeg elsker deg' og hjertegrafikk.
  • En kvinne i en rosa skjorte med gullsmykker ser mykt mot kameraet. — Korean Girl Bakgrunner
    En kvinne i en rosa skjorte med gullsmykker ser mykt mot kameraet.
  • Ung kvinne hviler haken på armene og ser mot kameraet — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne hviler haken på armene og ser mot kameraet
  • Et smilende barn i en sitronmønstret kjole står nær kaktusplanter i en hvit mursteinshage. — Korean Girl Bakgrunner
    Et smilende barn i en sitronmønstret kjole står nær kaktusplanter i en hvit mursteinshage.
  • Ung kvinne smiler på en solbelyst treseng med hvite puter. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne smiler på en solbelyst treseng med hvite puter.
  • Ung kvinne med langt svart hår iført hvit crop top og denimshorts i studio. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne med langt svart hår iført hvit crop top og denimshorts i studio.
  • Ung kvinne i vinterlue og hansker smiler mykt mot rosa striper. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i vinterlue og hansker smiler mykt mot rosa striper.
  • Kvinne i hvit kjole stående mellom trær ved en innsjø — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne i hvit kjole stående mellom trær ved en innsjø
  • To personer som klemmer tett og ser ut over en by i skumringen med uskarpe lys. — Korean Girl Bakgrunner
    To personer som klemmer tett og ser ut over en by i skumringen med uskarpe lys.
  • Ung kvinne i hvitt antrekk og gjennomsiktige hansker som hviler haken på hånden mot snø. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i hvitt antrekk og gjennomsiktige hansker som hviler haken på hånden mot snø.
  • Fire K-pop-idoler i fargerike antrekk poserer mot en rosa bakgrunn med BLACK PINK-logo. — Korean Girl Bakgrunner
    Fire K-pop-idoler i fargerike antrekk poserer mot en rosa bakgrunn med BLACK PINK-logo.
  • Ung kvinne hviler haken på hånden ved siden av rosa blomster ved vinduet — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne hviler haken på hånden ved siden av rosa blomster ved vinduet
  • Ung kvinne i svart kjole smilende under lilla neonlys — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i svart kjole smilende under lilla neonlys
  • Ung kvinne i hvit topp og svarte shorts poserer i studio — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i hvit topp og svarte shorts poserer i studio
  • En glad ung kvinne i skoleuniform som poserer i et studio. — Korean Girl Bakgrunner
    En glad ung kvinne i skoleuniform som poserer i et studio.
  • En ung kvinne med mørkt hår som ser inn i kameraet i et mykt opplyst studiomiljø. — Korean Girl Bakgrunner
    En ung kvinne med mørkt hår som ser inn i kameraet i et mykt opplyst studiomiljø.
  • Ung kvinne poserer i hvit skjorte og beige shorts i et studio — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne poserer i hvit skjorte og beige shorts i et studio
  • Anime-jente i rosa hijab smiler mens hun berører en potteplante. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente i rosa hijab smiler mens hun berører en potteplante.
  • Fire stilige K-pop-stjerner i funklende aftenantrekk som poserer sammen. — Korean Girl Bakgrunner
    Fire stilige K-pop-stjerner i funklende aftenantrekk som poserer sammen.
  • Ung kvinne i rutete hatt og genser holder vintage kamera mot steinmur med grønne ranker. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i rutete hatt og genser holder vintage kamera mot steinmur med grønne ranker.
  • Ung kvinne i genser som hviler forsiktig ved siden av en hest i gyllent sollys. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i genser som hviler forsiktig ved siden av en hest i gyllent sollys.
  • Anime-jente iført rød lue og hvit genser med bartemotiv blunker glad. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente iført rød lue og hvit genser med bartemotiv blunker glad.
  • Kvinne hviler på tak med byens lys som gløder bak henne om natten. — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne hviler på tak med byens lys som gløder bak henne om natten.
  • Ung kvinne i rosa stripete skjorte med gullsmykker som ser tankefullt mot kameraet — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne i rosa stripete skjorte med gullsmykker som ser tankefullt mot kameraet
  • En jente og teddybjørn gynge under en diger lampe på en stjerneklar nattehimmel. — Korean Girl Bakgrunner
    En jente og teddybjørn gynge under en diger lampe på en stjerneklar nattehimmel.
  • Kvinne påfører rød leppestift med pensel i gyllent sollys nær vindu — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne påfører rød leppestift med pensel i gyllent sollys nær vindu
  • Ung kvinne iført rød lue og hvit genser berører leppene utendørs. — Korean Girl Bakgrunner
    Ung kvinne iført rød lue og hvit genser berører leppene utendørs.
  • Kvinne med fjærøreringer som rammer inn ansiktet med hendene i studio — Korean Girl Bakgrunner
    Kvinne med fjærøreringer som rammer inn ansiktet med hendene i studio
  • En kvinne i en blomsterkjole som ligger på gyllent gress og ser mot kameraet. — Korean Girl Bakgrunner
    En kvinne i en blomsterkjole som ligger på gyllent gress og ser mot kameraet.
  • Anime-jente med lukkede øyne og langt hår i en pastell-bokeh-bakgrunn. — Korean Girl Bakgrunner
    Anime-jente med lukkede øyne og langt hår i en pastell-bokeh-bakgrunn.
av 18

Viser 1–60 av 1,029 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Hvor dyp er Korean Girl Bakgrunner-samlingen?

Det er 1,029 å bla gjennom. Ingenting fjernes for å gjøre plass, så det bare vokser. Ingenting her er bak betalingsmur eller vannmerket.

Hvor finner jeg flere som disse Korean Girl Bakgrunner?

For tilstøtende grunn, se på fashion, smile, tv shows, music.

Er disse Korean Girl Bakgrunner vannmerket?

Det er ingen kostnad. Ingen innlogging står i veien. Den gratis filen er den ekte filen.

Er disse Korean Girl Bakgrunner formet for stasjonær eller mobil?

Du får et valg av form. Siden viser 35 brede og 25 høye. Match formen til skjermen, så er du ferdig.