Bakgrunner
Fargeleggingssider

Krishna Bakgrunner

Bla gjennom 1,516+ Krishna Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Vi holder 1,516 Krishna Bakgrunner på denne siden, og listen vokser fortsatt. Dristige statement-stykker deler siden med nedtonede bakgrunner. Det finnes en 3024x4032-versjon hvis du vil ha hele greia. Sett den én gang, og den holder seg godt i et helt blikk. Hver fil er gratis, og fullstørrelsesversjonen er også gratis. Flere Krishna Bakgrunner lastes inn mens du blar.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Fargerike hinduistiske guddommer Krishna og Radha i ornamentert tradisjonelle klær prydet med blomster. — Krishna Bakgrunner
    Fargerike hinduistiske guddommer Krishna og Radha i ornamentert tradisjonelle klær prydet med blomster.
  • Krishna og Radha i utsmykkede gylne klær med Krishna som spiller fløyte — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Radha i utsmykkede gylne klær med Krishna som spiller fløyte
  • Krishna og Radha statuer prydet med blomster og smykker i en tempelinnstilling. — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Radha statuer prydet med blomster og smykker i en tempelinnstilling.
  • Iriserende påfuglfjær med vanndråper flytende over mørkt vann med refleksjon. — Krishna Bakgrunner
    Iriserende påfuglfjær med vanndråper flytende over mørkt vann med refleksjon.
  • Guddommelig hinduistisk guddom med grå hud som bærer gullsmykker og holder en fløyte. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig hinduistisk guddom med grå hud som bærer gullsmykker og holder en fløyte.
  • Guddommelig barn prydet med gylne smykker med et rolig uttrykk. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig barn prydet med gylne smykker med et rolig uttrykk.
  • Blåhudet guddom prydet med påfuglfjær og gullsmykker som holder en stav. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom prydet med påfuglfjær og gullsmykker som holder en stav.
  • Blåhudet guddom med lukkede øyne iført gullsmykker og påfuglfjærturban. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom med lukkede øyne iført gullsmykker og påfuglfjærturban.
  • Guddommelig par i mytologisk hage med svaner, hjorter og påfugler — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig par i mytologisk hage med svaner, hjorter og påfugler
  • Statuetter av Krishna og Radha prydet i fargerike tradisjonelle klær med blomsterkranser. — Krishna Bakgrunner
    Statuetter av Krishna og Radha prydet i fargerike tradisjonelle klær med blomsterkranser.
  • Et guddommelig barn i gylne smykker smiler omgitt av blomster og papegøyer. — Krishna Bakgrunner
    Et guddommelig barn i gylne smykker smiler omgitt av blomster og papegøyer.
  • Krishna spiller fløyte omgitt av rosa roser i utsmykkede gylne og turkise klær. — Krishna Bakgrunner
    Krishna spiller fløyte omgitt av rosa roser i utsmykkede gylne og turkise klær.
  • Blåhudet guddom Krishna spiller fløyte under en fullmåne om natten. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom Krishna spiller fløyte under en fullmåne om natten.
  • Guddommelig par på en blomsterpyntet huske i en fredelig hage med svaner og buet arkitektur. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig par på en blomsterpyntet huske i en fredelig hage med svaner og buet arkitektur.
  • Blåhudet barn spiller fløyte under tre ved gyllen solnedgang — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet barn spiller fløyte under tre ved gyllen solnedgang
  • To ornamenterte hinduistiske guddommer Krishna og Radha prydet med blomster og gullsmykker. — Krishna Bakgrunner
    To ornamenterte hinduistiske guddommer Krishna og Radha prydet med blomster og gullsmykker.
  • En guddommelig skikkelse med mørk hud spiller fløyte mens strålende lys stråler utover. — Krishna Bakgrunner
    En guddommelig skikkelse med mørk hud spiller fløyte mens strålende lys stråler utover.
  • Baby Krishna i tradisjonelle klær slikker krem fra fingrene nær en dekorert gryte. — Krishna Bakgrunner
    Baby Krishna i tradisjonelle klær slikker krem fra fingrene nær en dekorert gryte.
  • Mann i fargerike tradisjonelle klær omgitt av blomstrende blomster i en hage. — Krishna Bakgrunner
    Mann i fargerike tradisjonelle klær omgitt av blomstrende blomster i en hage.
  • Blåhudet guddom med lukkede øyne iført gylne smykker og påfuglfjærkrone. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom med lukkede øyne iført gylne smykker og påfuglfjærkrone.
  • Blåhudet barnegud med påfuglfjærkrone som holder en melkegryte. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet barnegud med påfuglfjærkrone som holder en melkegryte.
  • Guds Stråleglans Av Lille Krishna Som Spiller Fløyte I HD — Krishna Bakgrunner
    Guds Stråleglans Av Lille Krishna Som Spiller Fløyte I HD
  • Guddommelig par på en huske i en hage med svaner og blomster — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig par på en huske i en hage med svaner og blomster
  • Krishna og Arjuna i et hellig øyeblikk fra Mahabharata — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Arjuna i et hellig øyeblikk fra Mahabharata
  • Krishna og Radha i utsmykkede klær med påfuglfjær og fugler som flyr på en lys gul himmel. — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Radha i utsmykkede klær med påfuglfjær og fugler som flyr på en lys gul himmel.
  • Guddommelig barn med lilla hud og gullsmykker som holder en melkeskål med en papegøye i nærheten. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig barn med lilla hud og gullsmykker som holder en melkeskål med en papegøye i nærheten.
  • Blåansikt guddom med påfuglfjær og fløyte i akvarellstil — Krishna Bakgrunner
    Blåansikt guddom med påfuglfjær og fløyte i akvarellstil
  • Blåhudet gutt med røde baller står med jente og geit i fargerikt felt. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet gutt med røde baller står med jente og geit i fargerikt felt.
  • Krishna og Radha sittende på en blomsterpyntet huske i en frodig hage. — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Radha sittende på en blomsterpyntet huske i en frodig hage.
  • Blåhudet barneguddom prydet med gullsmykker og fargerike kranser, ser høytidelig frem. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet barneguddom prydet med gullsmykker og fargerike kranser, ser høytidelig frem.
  • Krishna og Radha i utsmykkede tradisjonelle klær deler et ømt øyeblikk. — Krishna Bakgrunner
    Krishna og Radha i utsmykkede tradisjonelle klær deler et ømt øyeblikk.
  • Guddommelige figurer med fløyte omgitt av livlige blader og påfugler i mytologisk kunst. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelige figurer med fløyte omgitt av livlige blader og påfugler i mytologisk kunst.
  • Guddommelig figur spiller fløyte omgitt av fargerik pulvereksplosjon. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig figur spiller fløyte omgitt av fargerik pulvereksplosjon.
  • En gyllen guddom bøyer seg for en strålende hvit guddommelig skikkelse i en himmelsk scene. — Krishna Bakgrunner
    En gyllen guddom bøyer seg for en strålende hvit guddommelig skikkelse i en himmelsk scene.
  • Guddommelig barn med kalv som holder melkekrukke i utsmykkede smykker mot rød bakgrunn — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig barn med kalv som holder melkekrukke i utsmykkede smykker mot rød bakgrunn
  • Neon cyan kontur av en fløytespiller på svart bakgrunn — Krishna Bakgrunner
    Neon cyan kontur av en fløytespiller på svart bakgrunn
  • Blåhudet guddom spiller fløyte under tre ved elv i skog — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom spiller fløyte under tre ved elv i skog
  • Guddommelig barn prydet med smykker holder frukt omgitt av påfugl og geiter — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig barn prydet med smykker holder frukt omgitt av påfugl og geiter
  • Guddommelig hinduistisk par i fargerike tradisjonelle klær som omfavner hverandre under en strålende glorie. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig hinduistisk par i fargerike tradisjonelle klær som omfavner hverandre under en strålende glorie.
  • Guddommelig figur med utsmykket krone og smykker som holder en fløyte. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig figur med utsmykket krone og smykker som holder en fløyte.
  • Krishna Telefon Baby Krishna I Himmel — Krishna Bakgrunner
    Krishna Telefon Baby Krishna I Himmel
  • Lille Krishna HD Lener Seg Mot Potter Blå Estetikk — Krishna Bakgrunner
    Lille Krishna HD Lener Seg Mot Potter Blå Estetikk
  • Statue av en guddom med flere armer som rir på en dekorert okse og spiller fløyte. — Krishna Bakgrunner
    Statue av en guddom med flere armer som rir på en dekorert okse og spiller fløyte.
  • Guddommelig blåhudet guddom spiller fløyte med gylne ornamenter og fargerike klær. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig blåhudet guddom spiller fløyte med gylne ornamenter og fargerike klær.
  • En kvinne i tradisjonell indisk antrekk mater et blåhudet barn prydet med juveler. — Krishna Bakgrunner
    En kvinne i tradisjonell indisk antrekk mater et blåhudet barn prydet med juveler.
  • Gyllen statue av hinduistisk guddom Krishna som spiller fløyte med Radha og ku — Krishna Bakgrunner
    Gyllen statue av hinduistisk guddom Krishna som spiller fløyte med Radha og ku
  • Blåhudet guddom med gyllen krone og påfuglfjær i ornamentert utskjæringsstil. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom med gyllen krone og påfuglfjær i ornamentert utskjæringsstil.
  • Svarthudet hinduistisk guddom med gylne smykker ridende på en sølvokse på en ornamentert pidestall. — Krishna Bakgrunner
    Svarthudet hinduistisk guddom med gylne smykker ridende på en sølvokse på en ornamentert pidestall.
  • Statue av Lord Krishna som holder fløyte, dekorert med påfuglfjær og blomster — Krishna Bakgrunner
    Statue av Lord Krishna som holder fløyte, dekorert med påfuglfjær og blomster
  • Blåhudet guddom spiller fløyte med påfuglfjær og måne bak. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet guddom spiller fløyte med påfuglfjær og måne bak.
  • Fløytespiller under et tre ved solnedgang i silhuett. — Krishna Bakgrunner
    Fløytespiller under et tre ved solnedgang i silhuett.
  • Guddommelig blåhudet figur spiller fløyte ved innsjø med påfuglfjærkrone. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig blåhudet figur spiller fløyte ved innsjø med påfuglfjærkrone.
  • Kjempestor sølv Shiva-statue med gylne utsmykninger sittende på en løve med utsikt over havet. — Krishna Bakgrunner
    Kjempestor sølv Shiva-statue med gylne utsmykninger sittende på en løve med utsikt over havet.
  • En dekorert guddom som holder en fløyte omgitt av blomster og juveler. — Krishna Bakgrunner
    En dekorert guddom som holder en fløyte omgitt av blomster og juveler.
  • En guddommelig figur med blå hud og påfuglfjær prydet med blomster og smykker mot en kosmisk bakgrunn. — Krishna Bakgrunner
    En guddommelig figur med blå hud og påfuglfjær prydet med blomster og smykker mot en kosmisk bakgrunn.
  • Blåhudet Krishna spiller fløyte på en hvit ku med blomsterkranser og gylne smykker. — Krishna Bakgrunner
    Blåhudet Krishna spiller fløyte på en hvit ku med blomsterkranser og gylne smykker.
  • Et stort hvitt marmortempel med gylne spir og besøkende som går i nærheten på et gressområde. — Krishna Bakgrunner
    Et stort hvitt marmortempel med gylne spir og besøkende som går i nærheten på et gressområde.
  • Guddommelig barnegud iført utsmykkede smykker som holder en fløyte med påfuglfjær. — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig barnegud iført utsmykkede smykker som holder en fløyte med påfuglfjær.
  • Guddommelig par i tradisjonelle klær omfavner med fløyte og perler mot mørkeblå bakgrunn — Krishna Bakgrunner
    Guddommelig par i tradisjonelle klær omfavner med fløyte og perler mot mørkeblå bakgrunn
  • Lord Krishna spiller fløyte med fargerik bokeh og glødende tekst bak seg. — Krishna Bakgrunner
    Lord Krishna spiller fløyte med fargerik bokeh og glødende tekst bak seg.
av 26

Viser 1–60 av 1,516 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Trenger jeg å logge inn for disse Krishna Bakgrunner?

Gratis, uten unntak. Ingen registrering er nødvendig. Ingen vannmerke, ingen felle med redusert kvalitet.

Kommer disse Krishna Bakgrunner i mer enn én størrelse?

Toppstørrelsen er 3024x4032. Den håndterer HD uten oppskalering. Hver vanlig skjermdimensjon er allerede gjengitt og venter.

Er det mange Krishna Bakgrunner å se gjennom?

Vi har 1,516 Krishna Bakgrunner i dette settet. Nytt arbeid publiseres når det har bestått kontrollene. Ta det du vil; ingenting koster noe.

Kan jeg bruke disse Krishna Bakgrunner på både en telefon og en datamaskin?

Landskap og portrett står side om side. 25 går bredt; 35 går høyt. Ingen beskjæring nødvendig uansett.

Hva annet ligner på Krishna Bakgrunner?

Folk som ser på dette, åpner også nature, ocean, peaceful, love. Ingen duplikater mellom dem.