Bakgrunner
Fargeleggingssider

Laufey Bakgrunner

Bla gjennom 45+ Laufey Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Bla gjennom 45 Laufey Bakgrunner, sortert slik at de sterkeste arbeidene vises først. Sett den én gang, og den holder seg godt i et helt blikk. Gratis, umiddelbart og uten vannmerker. Prøv de relaterte samlingene under for en annen vinkel.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Kvinne i svart kjole lener seg på trestol med 'Laufey' tekst på veggen. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i svart kjole lener seg på trestol med 'Laufey' tekst på veggen.
  • Kvinne i sort-hvit kjole med sølvøyenskygge mot blått gardin. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i sort-hvit kjole med sølvøyenskygge mot blått gardin.
  • Kvinne i sølvkjole poserer foran blått fløyelsgardin. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i sølvkjole poserer foran blått fløyelsgardin.
  • En kvinne i en hvit kjole står blant bøker, stearinlys og te med lunefulle illustrasjoner som flyter rundt henne. — Laufey Bakgrunner
    En kvinne i en hvit kjole står blant bøker, stearinlys og te med lunefulle illustrasjoner som flyter rundt henne.
  • Ung kvinne i collage med bøker, noter og tusenfryd. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne i collage med bøker, noter og tusenfryd.
  • En romantisk collage med en kvinne i en hvit kjole, roser, solnedgang og musikkavspiller. — Laufey Bakgrunner
    En romantisk collage med en kvinne i en hvit kjole, roser, solnedgang og musikkavspiller.
  • En kvinne i en fløyelskappe poserer ved siden av noter, en fiolin og blomsterillustrasjoner. — Laufey Bakgrunner
    En kvinne i en fløyelskappe poserer ved siden av noter, en fiolin og blomsterillustrasjoner.
  • Ung kvinne med briller som sitter på gress med tulipaner, stearinlys, fiolin og musikkspillergrensesnitt. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne med briller som sitter på gress med tulipaner, stearinlys, fiolin og musikkspillergrensesnitt.
  • Ung kvinne holder rød elektrisk gitar ved siden av piano i musikkstudio. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne holder rød elektrisk gitar ved siden av piano i musikkstudio.
  • Kvinne i rød fløyelsqipao som lener seg tilbake på en mønstret sofa innendørs. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i rød fløyelsqipao som lener seg tilbake på en mønstret sofa innendørs.
  • Ung kvinne i collage med bøker, musikk, tulipaner og vintagebilder — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne i collage med bøker, musikk, tulipaner og vintagebilder
  • En romantisk collage med blomster, noter og sitater om kjærlighet med et portrett av en ung kvinne. — Laufey Bakgrunner
    En romantisk collage med blomster, noter og sitater om kjærlighet med et portrett av en ung kvinne.
  • Ung kvinne i lappeteppe-kjole holder cello ved en tredør innendørs. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne i lappeteppe-kjole holder cello ved en tredør innendørs.
  • En collage med en kvinne, sol- og månesymboler, stearinlys og romantisk tekst på en varm bakgrunn. — Laufey Bakgrunner
    En collage med en kvinne, sol- og månesymboler, stearinlys og romantisk tekst på en varm bakgrunn.
  • Ung kvinne i rød kjole sitter på seng mot rød vegg — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne i rød kjole sitter på seng mot rød vegg
  • Et romantisk par i en skog- og bysetting, kledd i vintage stil. — Laufey Bakgrunner
    Et romantisk par i en skog- og bysetting, kledd i vintage stil.
  • Kvinne spiller gyllen gitar med bandmedlemmer i et bokfylt rom. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne spiller gyllen gitar med bandmedlemmer i et bokfylt rom.
  • En kvinne i hvitt sitter på en gigantisk appelsin på en turnéplakat med blomsterdesign og bydatoer. — Laufey Bakgrunner
    En kvinne i hvitt sitter på en gigantisk appelsin på en turnéplakat med blomsterdesign og bydatoer.
  • Ung kvinne poserer foran et sirkulært speil med flisbakgrunn. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne poserer foran et sirkulært speil med flisbakgrunn.
  • Collage av unge kvinner med blomster musikk og hjerter — Laufey Bakgrunner
    Collage av unge kvinner med blomster musikk og hjerter
  • Kvinne i hvit kjole og røde strømpebukser sittende på rødt teppe i gang — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i hvit kjole og røde strømpebukser sittende på rødt teppe i gang
  • En scrapbook-inspirert collage med bilder, notater og en firkløver på avisbakgrunn. — Laufey Bakgrunner
    En scrapbook-inspirert collage med bilder, notater og en firkløver på avisbakgrunn.
  • En fargerik collage med en kvinne som spiller gitar, spøkelser, roser og noter. — Laufey Bakgrunner
    En fargerik collage med en kvinne som spiller gitar, spøkelser, roser og noter.
  • Kvinne spiller elgitar og synger inn i mikrofon på scene. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne spiller elgitar og synger inn i mikrofon på scene.
  • To kvinner i svart og hvitt poserer med hendene under haken mot en enkel bakgrunn. — Laufey Bakgrunner
    To kvinner i svart og hvitt poserer med hendene under haken mot en enkel bakgrunn.
  • En kvinne i en hvit rysjebluse står under trær med sollys som filtrerer gjennom bladene. — Laufey Bakgrunner
    En kvinne i en hvit rysjebluse står under trær med sollys som filtrerer gjennom bladene.
  • En collage med sommerfugler, noter, håndskrevne sitater og naturbilder med et vintage-preg. — Laufey Bakgrunner
    En collage med sommerfugler, noter, håndskrevne sitater og naturbilder med et vintage-preg.
  • En kvinne i en flytende kjole står på en mark med fjell, omgitt av en collage av gitar, blomster og lys. — Laufey Bakgrunner
    En kvinne i en flytende kjole står på en mark med fjell, omgitt av en collage av gitar, blomster og lys.
  • Ung kvinne holder elektrisk gitar innendørs smilende — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne holder elektrisk gitar innendørs smilende
  • Ung kvinne i rosa kjole poserer blant roser og grønt på en solskinnsdag. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne i rosa kjole poserer blant roser og grønt på en solskinnsdag.
  • Collage av Magnolia Laufey-bilder, musikkspiller, noteark og magnoliablomster. — Laufey Bakgrunner
    Collage av Magnolia Laufey-bilder, musikkspiller, noteark og magnoliablomster.
  • Kvinne i rosa prikkete topp mot lunefull blå strekkunst-tapet. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i rosa prikkete topp mot lunefull blå strekkunst-tapet.
  • Kvinne i rød kjole holder rød bøyle og snor som en bue. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i rød kjole holder rød bøyle og snor som en bue.
  • Kvinne i sølvkjole stående foran blått fløyelsgardin — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i sølvkjole stående foran blått fløyelsgardin
  • Kvinne som nyter bylivet med bøker, blomster og bakverk om våren. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne som nyter bylivet med bøker, blomster og bakverk om våren.
  • Kvinne i rosa kjole smilende backstage nær scenedør. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i rosa kjole smilende backstage nær scenedør.
  • En collage med to kvinner, blomster, stearinlys og vintage tekst i en romantisk estetikk. — Laufey Bakgrunner
    En collage med to kvinner, blomster, stearinlys og vintage tekst i en romantisk estetikk.
  • Ung kvinne med krøllete hår på tak ved solnedgang, bakgrunnsbelyst av gyllent lys. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne med krøllete hår på tak ved solnedgang, bakgrunnsbelyst av gyllent lys.
  • Kvinne i rosa kjole ved siden av lys på vintage parisisk kjærlighetssitat collage. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i rosa kjole ved siden av lys på vintage parisisk kjærlighetssitat collage.
  • Ung kvinne synger inn i mikrofon under fargerike scenelys. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne synger inn i mikrofon under fargerike scenelys.
  • Collage av kvinner, katter og fe-motiver på avisbakgrunn med blomster og bok. — Laufey Bakgrunner
    Collage av kvinner, katter og fe-motiver på avisbakgrunn med blomster og bok.
  • Ung kvinne smiler mens hun holder en elektrisk gitar innendørs. — Laufey Bakgrunner
    Ung kvinne smiler mens hun holder en elektrisk gitar innendørs.
  • Kvinne i sølvfarget barett ved siden av vintage collage med klokke, sommerfugl og sangtekster. — Laufey Bakgrunner
    Kvinne i sølvfarget barett ved siden av vintage collage med klokke, sommerfugl og sangtekster.
  • Vintage-collage med hjerte-motiver, noter og moteartikler som fremkaller romantisk nostalgi. — Laufey Bakgrunner
    Vintage-collage med hjerte-motiver, noter og moteartikler som fremkaller romantisk nostalgi.
  • Laufey-collage med Spotify-musikkspiller og blomsterbuketter på svart bakgrunn. — Laufey Bakgrunner
    Laufey-collage med Spotify-musikkspiller og blomsterbuketter på svart bakgrunn.

Ofte stilte spørsmål

Hvor dyp er Laufey Bakgrunner-samlingen?

Siden viser 45 Laufey Bakgrunner. Nye elementer dukker opp når de har gjennomgått godkjenning. Alle lastes ned gratis.

Fungerer disse Laufey Bakgrunner på en høy skjerm?

Ja — settet dekker begge. 28 av bildene her er portrett; de andre 17 er landskap. Begge beskjæringene er allerede klare.

Kan jeg laste ned disse Laufey Bakgrunner uten å registrere meg?

Det er ingen kostnad. Ingen innlogging står i veien. Den gratis filen er den ekte filen.