Bakgrunner
Fargeleggingssider

Malibu Bakgrunner

Bla gjennom 390+ Malibu Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Denne siden samler 390 Malibu Bakgrunner verdt å se gjennom. Velg en for en oppsett med to skjermer eller en enkelt bærbar skjerm. Ta så mange du vil; ingen av dem koster noe.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Malibu kokosromflaske på trebord — Malibu Bakgrunner
    Malibu kokosromflaske på trebord
  • Kyststrand med turkise bølger og palmetrær ved siden av bolighus. — Malibu Bakgrunner
    Kyststrand med turkise bølger og palmetrær ved siden av bolighus.
  • Overfylt brygge i skumringen med glødende lamper og havbakgrunn — Malibu Bakgrunner
    Overfylt brygge i skumringen med glødende lamper og havbakgrunn
  • Gule villblomster blomstrer på en klippe med utsikt over havet ved solnedgang. — Malibu Bakgrunner
    Gule villblomster blomstrer på en klippe med utsikt over havet ved solnedgang.
  • Kyststrand med gylne klipper og brytende havets bølger under en klar blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    Kyststrand med gylne klipper og brytende havets bølger under en klar blå himmel.
  • Kyststrand med steinete klipper og havbølger under en klar blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    Kyststrand med steinete klipper og havbølger under en klar blå himmel.
  • Dramatisk solnedgang over havet med oransje skyer og mørke silhuetter. — Malibu Bakgrunner
    Dramatisk solnedgang over havet med oransje skyer og mørke silhuetter.
  • Solnedgang sett fra innsiden av en steinete hule med havets bølger som strømmer nedenfor. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang sett fra innsiden av en steinete hule med havets bølger som strømmer nedenfor.
  • Solnedgang over fjell med elv som renner gjennom steiner — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over fjell med elv som renner gjennom steiner
  • Solnedgang over havet med fargerike skyer som speiler seg i vannet — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havet med fargerike skyer som speiler seg i vannet
  • Trebrygge med hvite rekkverk fører til to bygninger under en blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    Trebrygge med hvite rekkverk fører til to bygninger under en blå himmel.
  • Person som svømmer i havet ved gyllen solnedgang med fjellbakgrunn — Malibu Bakgrunner
    Person som svømmer i havet ved gyllen solnedgang med fjellbakgrunn
  • En fargerik solnedgang over en strand med en lang brygge som strekker seg ut i havet. — Malibu Bakgrunner
    En fargerik solnedgang over en strand med en lang brygge som strekker seg ut i havet.
  • Lang brygge med glødende lys ved skumring over rolig hav med steinete forgrunn. — Malibu Bakgrunner
    Lang brygge med glødende lys ved skumring over rolig hav med steinete forgrunn.
  • Solnedgang over en tropisk vik med turkisblått vann og palmetrær. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over en tropisk vik med turkisblått vann og palmetrær.
  • Palmeomkranset gate ved solnedgang med biler og fargerik himmel — Malibu Bakgrunner
    Palmeomkranset gate ved solnedgang med biler og fargerik himmel
  • Solnedgang over havstrand med bølger som bryter på klipper og mennesker som går langs stranden — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havstrand med bølger som bryter på klipper og mennesker som går langs stranden
  • Rolig strand med turkise bølger og blå himmel — Malibu Bakgrunner
    Rolig strand med turkise bølger og blå himmel
  • Palmetrær og mennesker silhuettert mot en gyllen solnedgang ved en strand. — Malibu Bakgrunner
    Palmetrær og mennesker silhuettert mot en gyllen solnedgang ved en strand.
  • Kystklippe med havbølger og svingete stier ved solnedgang. — Malibu Bakgrunner
    Kystklippe med havbølger og svingete stier ved solnedgang.
  • Robust klippe møter havets bølger på en sandstrand under blå himmel — Malibu Bakgrunner
    Robust klippe møter havets bølger på en sandstrand under blå himmel
  • Klippe ved solnedgang med fargerike skyer speilet i rolig vann. — Malibu Bakgrunner
    Klippe ved solnedgang med fargerike skyer speilet i rolig vann.
  • Solnedgang over havet med fargerik himmel og våt sand — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havet med fargerik himmel og våt sand
  • Sollys skinner gjennom en steinbue over en rolig strand med turkis vann og steinblokker. — Malibu Bakgrunner
    Sollys skinner gjennom en steinbue over en rolig strand med turkis vann og steinblokker.
  • Solnedgangsbølger skyller over sandstrand med rosa og oransje himmel — Malibu Bakgrunner
    Solnedgangsbølger skyller over sandstrand med rosa og oransje himmel
  • Solnedgangsbølger skyller over sandstrand med lilla oransje himmel og stein. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgangsbølger skyller over sandstrand med lilla oransje himmel og stein.
  • Kystby ved solnedgang med hus på klipper og våt sand som reflekterer gyldent lys. — Malibu Bakgrunner
    Kystby ved solnedgang med hus på klipper og våt sand som reflekterer gyldent lys.
  • Solnedgang over havet med steiner og småstein på stranden — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havet med steiner og småstein på stranden
  • En tom vei som forsvinner inn i tåken under en blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    En tom vei som forsvinner inn i tåken under en blå himmel.
  • Solnedgang sett gjennom en steinete huleåpning over havet med milde bølger. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang sett gjennom en steinete huleåpning over havet med milde bølger.
  • Moderne strandhus på påler i skumringen med havets bølger — Malibu Bakgrunner
    Moderne strandhus på påler i skumringen med havets bølger
  • Bølger bryter på en tropisk strand med palmer og klar blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    Bølger bryter på en tropisk strand med palmer og klar blå himmel.
  • Fredfull strand ved solnedgang med stille vann og silhuetterte trær langs kysten. — Malibu Bakgrunner
    Fredfull strand ved solnedgang med stille vann og silhuetterte trær langs kysten.
  • Solnedgang sett fra under et steinete overheng med bølger som bryter nedenfor. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang sett fra under et steinete overheng med bølger som bryter nedenfor.
  • Kyst solnedgang med oransje himmel og blått vann som slår mot mørke klipper. — Malibu Bakgrunner
    Kyst solnedgang med oransje himmel og blått vann som slår mot mørke klipper.
  • Palmetrær silhuettert mot en varm solnedgangshimmel med oransje og rosa nyanser. — Malibu Bakgrunner
    Palmetrær silhuettert mot en varm solnedgangshimmel med oransje og rosa nyanser.
  • Solbelyste havbølger bryter på sandstrand med gyllen bokeh i forgrunnen — Malibu Bakgrunner
    Solbelyste havbølger bryter på sandstrand med gyllen bokeh i forgrunnen
  • Kyststrand med klipper og havets bølger under skarp sol. — Malibu Bakgrunner
    Kyststrand med klipper og havets bølger under skarp sol.
  • Solnedgang over havet med bølger som bryter på en steinete strand og to personer som går langt unna. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havet med bølger som bryter på en steinete strand og to personer som går langt unna.
  • En grussti slynger seg gjennom åser med utsikt over et opplyst forstadsområde i skumringen. — Malibu Bakgrunner
    En grussti slynger seg gjennom åser med utsikt over et opplyst forstadsområde i skumringen.
  • Solnedgang over havet med brytende bølger og steinete kyst — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over havet med brytende bølger og steinete kyst
  • Solnedgang sett gjennom en steinete sjøgrotte med bølger som bryter nedenfor. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang sett gjennom en steinete sjøgrotte med bølger som bryter nedenfor.
  • Buet vei ved solnedgang med palmetrær og bylys nedenfor. — Malibu Bakgrunner
    Buet vei ved solnedgang med palmetrær og bylys nedenfor.
  • En buet sandstrand ved siden av en klippe med havbølger og klar blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    En buet sandstrand ved siden av en klippe med havbølger og klar blå himmel.
  • Solnedgang over fjellkjede med livlige oransje skyer og spredte trær — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over fjellkjede med livlige oransje skyer og spredte trær
  • Palmetrær og en opplyst brygge ved solnedgang på en sandstrand. — Malibu Bakgrunner
    Palmetrær og en opplyst brygge ved solnedgang på en sandstrand.
  • Malibu Surfboards-banner på en trebrygge under en klar blå himmel. — Malibu Bakgrunner
    Malibu Surfboards-banner på en trebrygge under en klar blå himmel.
  • Gule villblomster på klippesiden med havbølger som bryter nedenfor — Malibu Bakgrunner
    Gule villblomster på klippesiden med havbølger som bryter nedenfor
  • Solnedgangslys skinner gjennom en steinbue på en strand med bølger og våt sand. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgangslys skinner gjennom en steinbue på en strand med bølger og våt sand.
  • En trebrygge ved solnedgang med fargerike skyer og bølger som bryter. — Malibu Bakgrunner
    En trebrygge ved solnedgang med fargerike skyer og bølger som bryter.
  • Værbitet skilt ved Paradise Cove brygge inviterer besøkende til å nyte havutsikten. — Malibu Bakgrunner
    Værbitet skilt ved Paradise Cove brygge inviterer besøkende til å nyte havutsikten.
  • Klippestrand med turkise bølger og gyllent sand ved solnedgang. — Malibu Bakgrunner
    Klippestrand med turkise bølger og gyllent sand ved solnedgang.
  • Solnedgang over steinete kyst med brennende oransje skyer og reflekterende vann. — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over steinete kyst med brennende oransje skyer og reflekterende vann.
  • To personer som går langs en tåkete strand ved robuste klipper og milde havbølger. — Malibu Bakgrunner
    To personer som går langs en tåkete strand ved robuste klipper og milde havbølger.
  • Fargerikt livreddertårn på stranden ved solnedgang med stormskyer — Malibu Bakgrunner
    Fargerikt livreddertårn på stranden ved solnedgang med stormskyer
  • Luftfoto ved solnedgang av kystklipper og turkise havets bølger som bryter på sandstranden. — Malibu Bakgrunner
    Luftfoto ved solnedgang av kystklipper og turkise havets bølger som bryter på sandstranden.
  • Måker flyr og står på en sandstrand mens milde havbølger ruller inn. — Malibu Bakgrunner
    Måker flyr og står på en sandstrand mens milde havbølger ruller inn.
  • Palmetrær silhuettert mot en rosa og oransje solnedgang over havet med brusende bølger. — Malibu Bakgrunner
    Palmetrær silhuettert mot en rosa og oransje solnedgang over havet med brusende bølger.
  • Hånd som holder en Malibu-merket kokosnøttdrikk ved et tropisk resortbasseng. — Malibu Bakgrunner
    Hånd som holder en Malibu-merket kokosnøttdrikk ved et tropisk resortbasseng.
  • Solnedgang over steinete strand med jevn flytende vann og oransje himmel — Malibu Bakgrunner
    Solnedgang over steinete strand med jevn flytende vann og oransje himmel
av 7

Viser 1–60 av 390 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Hva annet ligner på Malibu Bakgrunner?

Verdt et blikk: beautiful, peaceful, holiday, skyline. De er distinkte sett, ikke nye versjoner av denne.

Hvor mye valgmuligheter er det innen Malibu Bakgrunner?

Tallet ligger på 390 Malibu Bakgrunner. Den vokser jevnt, ikke i store hopp. Ingen avgift, og ingenting er forringet for å presse en oppgradering.

Finnes det stående Malibu Bakgrunner for telefoner?

Begge formatene er representert. 27 går bredt; 33 går høyt. Ingen beskjæring nødvendig uansett.

Er disse Malibu Bakgrunner gratis?

Det er ingen kostnad forbundet med det. Hopp over registreringen; den er ikke nødvendig. Filen du får er den rene originalbildet.