Bakgrunner
Fargeleggingssider

Meny Bakgrunner

Bla gjennom 156+ Meny Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Det er ingen mangel her: 156 Meny Bakgrunner og teller. Sett en som skrivebordsbakgrunn, laptop-bakgrunn eller telefonlåsskjerm. Du trenger ikke en konto for å lagre en. Lignende samlinger er lenket nederst hvis dette ikke er helt det.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Svart sirkulært ikon med fire firkanter i et rutenettmønster. — Meny Bakgrunner
    Svart sirkulært ikon med fire firkanter i et rutenettmønster.
  • Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer. — Meny Bakgrunner
    Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer.
  • Menyknapp med tre horisontale linjer og tekst på svart bakgrunn. — Meny Bakgrunner
    Menyknapp med tre horisontale linjer og tekst på svart bakgrunn.
  • Tee's kjøkkenmeny som viser daglig frokost, lunsj og spesialiteter med priser og retter. — Meny Bakgrunner
    Tee's kjøkkenmeny som viser daglig frokost, lunsj og spesialiteter med priser og retter.
  • Teal blank meny-knapp med svart tekst på hvit bakgrunn — Meny Bakgrunner
    Teal blank meny-knapp med svart tekst på hvit bakgrunn
  • Sirkulær menyknapp med en stilisert hjortehodeillustrasjon. — Meny Bakgrunner
    Sirkulær menyknapp med en stilisert hjortehodeillustrasjon.
  • Restaurantmenygrafikk med bestikk og kokkeikon i minimalistisk stil. — Meny Bakgrunner
    Restaurantmenygrafikk med bestikk og kokkeikon i minimalistisk stil.
  • Blått diamantmenyskilt med hvit tekst og slitt tekstur. — Meny Bakgrunner
    Blått diamantmenyskilt med hvit tekst og slitt tekstur.
  • Dokumentikon med markør som peker på tekstlinjer — Meny Bakgrunner
    Dokumentikon med markør som peker på tekstlinjer
  • Svart-hvitt minimalistisk grafikk med horisontale stolper og sirkler. — Meny Bakgrunner
    Svart-hvitt minimalistisk grafikk med horisontale stolper og sirkler.
  • Cinco de Mayo-meny med taco, nachos og churros på The Duck Pub. — Meny Bakgrunner
    Cinco de Mayo-meny med taco, nachos og churros på The Duck Pub.
  • Futuristisk blå lysende teknologienhet med sekskantet mønster og sentral linse. — Meny Bakgrunner
    Futuristisk blå lysende teknologienhet med sekskantet mønster og sentral linse.
  • Teal rund knapp med hvitt plusssymbol — Meny Bakgrunner
    Teal rund knapp med hvitt plusssymbol
  • Solid svart bakgrunn uten synlig innhold. — Meny Bakgrunner
    Solid svart bakgrunn uten synlig innhold.
  • Solid svart bakgrunn uten synlig innhold. — Meny Bakgrunner
    Solid svart bakgrunn uten synlig innhold.
  • Åpen sandwich med laks, egg og grønt på fullkornsbrød. — Meny Bakgrunner
    Åpen sandwich med laks, egg og grønt på fullkornsbrød.
  • Hånd som drypper sjokoladesaus over en rosa dessert med friske bær. — Meny Bakgrunner
    Hånd som drypper sjokoladesaus over en rosa dessert med friske bær.
  • En digital menyknapp med sølvgradient og svart tekst. — Meny Bakgrunner
    En digital menyknapp med sølvgradient og svart tekst.
  • Rødt båndbanner med hvit menutekst på svart bakgrunn. — Meny Bakgrunner
    Rødt båndbanner med hvit menutekst på svart bakgrunn.
  • Tre vertikale menybannere merket mat, drikke og dessert med ikoner. — Meny Bakgrunner
    Tre vertikale menybannere merket mat, drikke og dessert med ikoner.
  • Restaurantmenyomslag med gaffel- og knivillustrasjon og fransk tekst. — Meny Bakgrunner
    Restaurantmenyomslag med gaffel- og knivillustrasjon og fransk tekst.
  • Lunsjmeny tekst med hveteillustrasjoner på svart bakgrunn — Meny Bakgrunner
    Lunsjmeny tekst med hveteillustrasjoner på svart bakgrunn
  • Dekorativ tavle med kokkeportrett og kjøkkenredskapskonturer for restaurantmenydesign. — Meny Bakgrunner
    Dekorativ tavle med kokkeportrett og kjøkkenredskapskonturer for restaurantmenydesign.
  • Hvit kritttekst som leser meny på en tavle med riper og smuss. — Meny Bakgrunner
    Hvit kritttekst som leser meny på en tavle med riper og smuss.
  • Fargerik illustrert kant av ferske råvarer og brød på en tavlebakgrunn. — Meny Bakgrunner
    Fargerik illustrert kant av ferske råvarer og brød på en tavlebakgrunn.
  • Elegant restaurantmenylogo med skje- og gaffelikoner på en blomstret bakgrunn. — Meny Bakgrunner
    Elegant restaurantmenylogo med skje- og gaffelikoner på en blomstret bakgrunn.
  • Fastfood-måltid med burger, pommes frites og drink i branded beholdere innrammet av oransje og gule bølgete kanter. — Meny Bakgrunner
    Fastfood-måltid med burger, pommes frites og drink i branded beholdere innrammet av oransje og gule bølgete kanter.
  • To sølvgafler på rustikk tre med tomt midtrom — Meny Bakgrunner
    To sølvgafler på rustikk tre med tomt midtrom
  • Tavle restaurantmeny-maler med sjømat- og grønnsaksillustrasjoner. — Meny Bakgrunner
    Tavle restaurantmeny-maler med sjømat- og grønnsaksillustrasjoner.
  • St. Patrick's Day-menukort med irske matspesialiteter og shamrocks på svart bakgrunn — Meny Bakgrunner
    St. Patrick's Day-menukort med irske matspesialiteter og shamrocks på svart bakgrunn
  • Meny for Rio Grill med smørbrød, wraps, barnemåltider, desserter og drikkevarer med priser og kontaktinformasjon. — Meny Bakgrunner
    Meny for Rio Grill med smørbrød, wraps, barnemåltider, desserter og drikkevarer med priser og kontaktinformasjon.
  • Gourmetmåltid med biff pasta tomater og basilikum på mørkt trebord. — Meny Bakgrunner
    Gourmetmåltid med biff pasta tomater og basilikum på mørkt trebord.
  • Tavlemeny for Le Bistrot med franske retter og priser. — Meny Bakgrunner
    Tavlemeny for Le Bistrot med franske retter og priser.
  • En håndskrevet spansk meny på et svart tavlestativ på et fortau. — Meny Bakgrunner
    En håndskrevet spansk meny på et svart tavlestativ på et fortau.
  • En restaurantmeny med vin- og matalternativer på et trebord med glass og sitroner. — Meny Bakgrunner
    En restaurantmeny med vin- og matalternativer på et trebord med glass og sitroner.
  • Fargerike plastbokstaver som staver meny på en linjert notatbok med grønne blomsteraksenter. — Meny Bakgrunner
    Fargerike plastbokstaver som staver meny på en linjert notatbok med grønne blomsteraksenter.
  • Rustikk tavlemeny hengende på værbit tre med hvit kritttekst. — Meny Bakgrunner
    Rustikk tavlemeny hengende på værbit tre med hvit kritttekst.
  • Treskjeer i rutete klut ved siden av tavlemeny på trebord. — Meny Bakgrunner
    Treskjeer i rutete klut ved siden av tavlemeny på trebord.
  • Svart tavle menyskilt med hvit kritt skrift og treramme. — Meny Bakgrunner
    Svart tavle menyskilt med hvit kritt skrift og treramme.
  • Svart meny-clipboard med gullbokstaver og penn på trebord med krydder. — Meny Bakgrunner
    Svart meny-clipboard med gullbokstaver og penn på trebord med krydder.
  • Ung gutt i vinterlue og skjerf holder julekokebok i butikk. — Meny Bakgrunner
    Ung gutt i vinterlue og skjerf holder julekokebok i butikk.
  • Tom tavlemeny med treramme og bestikk på rustikk trebord. — Meny Bakgrunner
    Tom tavlemeny med treramme og bestikk på rustikk trebord.
  • Tavle med oppskrift på kaffevalnøttkake i en treramme på en grå vegg. — Meny Bakgrunner
    Tavle med oppskrift på kaffevalnøttkake i en treramme på en grå vegg.
  • Kafédisk med håndskrevet meny og trekantet tapet — Meny Bakgrunner
    Kafédisk med håndskrevet meny og trekantet tapet
  • Person holder kaffekopp ved siden av gul meny med matkriblerier. — Meny Bakgrunner
    Person holder kaffekopp ved siden av gul meny med matkriblerier.
  • Retro iskremmenytavle med priser og smaker på en vintage diner. — Meny Bakgrunner
    Retro iskremmenytavle med priser og smaker på en vintage diner.
  • Tavlemeny med pizza- og lunsjalternativer på fransk på en mørk vegg. — Meny Bakgrunner
    Tavlemeny med pizza- og lunsjalternativer på fransk på en mørk vegg.
  • Hvitt rektangulært klappbord med grå metallben på svart bakgrunn — Meny Bakgrunner
    Hvitt rektangulært klappbord med grå metallben på svart bakgrunn
  • En frisk salat med grapefrukt, ruccola og fennikel på en minimalistisk menybakgrunn. — Meny Bakgrunner
    En frisk salat med grapefrukt, ruccola og fennikel på en minimalistisk menybakgrunn.
  • En tavlemeny som viser tyske lunsjspesialiteter med priser utendørs. — Meny Bakgrunner
    En tavlemeny som viser tyske lunsjspesialiteter med priser utendørs.
  • Festlig feriemenytavle dekorert med furugrener, bånd og ornamenter. — Meny Bakgrunner
    Festlig feriemenytavle dekorert med furugrener, bånd og ornamenter.
  • En meny omgitt av ferske grønnsaker og rutet bestikk på en treoverflate. — Meny Bakgrunner
    En meny omgitt av ferske grønnsaker og rutet bestikk på en treoverflate.
  • En tavlemeny på et fortau som reklamerer for smørbrød, supper og curry for takeaway eller å spise på stedet. — Meny Bakgrunner
    En tavlemeny på et fortau som reklamerer for smørbrød, supper og curry for takeaway eller å spise på stedet.
  • To vintage pergamentmenysider med dekorative kanter og eldet tekstur. — Meny Bakgrunner
    To vintage pergamentmenysider med dekorative kanter og eldet tekstur.
  • Tropisk strandscene med palmer, hav og en margaritacocktail. — Meny Bakgrunner
    Tropisk strandscene med palmer, hav og en margaritacocktail.
  • Futuristisk tankmenyskjerm fra spillet Ashes of the Singularity. — Meny Bakgrunner
    Futuristisk tankmenyskjerm fra spillet Ashes of the Singularity.
  • Kaffebønner som rammer inn ordet meny på hvit bakgrunn — Meny Bakgrunner
    Kaffebønner som rammer inn ordet meny på hvit bakgrunn
  • En håndskrevet meny på en tallerken ved et formelt spisebord med blå duk. — Meny Bakgrunner
    En håndskrevet meny på en tallerken ved et formelt spisebord med blå duk.
  • Tavlemeny som viser pizza-spesialiteter i en kafé. — Meny Bakgrunner
    Tavlemeny som viser pizza-spesialiteter i en kafé.
  • Tavlemenyskilt på flere språk på brosteinsgate med rød blomst. — Meny Bakgrunner
    Tavlemenyskilt på flere språk på brosteinsgate med rød blomst.
av 3

Viser 1–60 av 156 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Er noe holdt tilbake på disse Meny Bakgrunner?

De koster ingenting. Ingen innlogging står i veien. Den gratis filen er den ekte filen.

Er det mange Meny Bakgrunner å se gjennom?

Akkurat nå er det 156 Meny Bakgrunner. Den vokser jevnt, ikke i store hopp. Nedlasting koster ingenting og krever ingen profil.

Hva bør jeg bla gjennom etter Meny Bakgrunner?

Nært beslektede samlinger inkluderer book, design, board, counter. Hver beholder sin egen liste.

Kan jeg bruke disse Meny Bakgrunner på både en telefon og en datamaskin?

Både bred og høy er ivaretatt. For øyeblikket 40 brede og 20 høye på denne siden. Uansett hva du velger, er størrelsen allerede satt.