Bakgrunner
Fargeleggingssider

Planter Bakgrunner

Bla gjennom 1,653+ Planter Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Bla for 1,653 Planter Bakgrunner. Både overfylte, maksimale rammer og sparsomme er representert. God på en bred skjerm, en laptop åpen på et skrivebord, eller en telefon i lommen. Gratis å laste ned, og gratis å beholde.

Tjen penger på å selge lagerbilder →

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
›
Prøv gratis →
  • Delikate rosa og hvite blomster med gule sentre blomstrer i myk fokus mot grønt løvverk. — Planter Bakgrunner
    Delikate rosa og hvite blomster med gule sentre blomstrer i myk fokus mot grønt løvverk.
  • Vintage tapetmønster med urner, kjeruber og blomsterdesign i rød, gull og blå. — Planter Bakgrunner
    Vintage tapetmønster med urner, kjeruber og blomsterdesign i rød, gull og blå.
  • Hvit laboratorieinkubator med åpen dør som viser pottet palmeplante inni. — Planter Bakgrunner
    Hvit laboratorieinkubator med åpen dør som viser pottet palmeplante inni.
  • Et varmt opplyst hus dekorert med festlige julelys i en hage i skumringen. — Planter Bakgrunner
    Et varmt opplyst hus dekorert med festlige julelys i en hage i skumringen.
  • Tropisk plante med brede grønne blader og gule blomster på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Tropisk plante med brede grønne blader og gule blomster på svart bakgrunn
  • Agurkeplanter som vokser på treespalier i en bakgårdshage. — Planter Bakgrunner
    Agurkeplanter som vokser på treespalier i en bakgårdshage.
  • En broket pothosplante med grønne og hvite blader som kaskaderer mot en svart bakgrunn. — Planter Bakgrunner
    En broket pothosplante med grønne og hvite blader som kaskaderer mot en svart bakgrunn.
  • En fredsliljeplante med grønne blader og hvite blomster mot en svart bakgrunn. — Planter Bakgrunner
    En fredsliljeplante med grønne blader og hvite blomster mot en svart bakgrunn.
  • Duggdråper på grønne gresstrå i naturlig lys — Planter Bakgrunner
    Duggdråper på grønne gresstrå i naturlig lys
  • Botanisk illustrasjon av en pepperplante gren med blader og pepperkorn på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Botanisk illustrasjon av en pepperplante gren med blader og pepperkorn på svart bakgrunn
  • Høy kunstig fiolbladfiken i svart potte på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Høy kunstig fiolbladfiken i svart potte på svart bakgrunn
  • Grønn planteskyte med synlige røtter og blader på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Grønn planteskyte med synlige røtter og blader på svart bakgrunn
  • Tre spirer som vokser i jord viser stadier av planteutvikling — Planter Bakgrunner
    Tre spirer som vokser i jord viser stadier av planteutvikling
  • Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer. — Planter Bakgrunner
    Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer.
  • En gruppe unge grønne trær med mørke stammer mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En gruppe unge grønne trær med mørke stammer mot en svart bakgrunn
  • Høy kunstig palme med grønne blader i grå potte mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Høy kunstig palme med grønne blader i grå potte mot svart bakgrunn
  • En broket crotonplante i en rosa keramisk potte mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En broket crotonplante i en rosa keramisk potte mot en svart bakgrunn
  • Grønn og gul gjødselpose merket PARISTAR for rotstimulering og avlingsforbedring med grønnsaksbilder. — Planter Bakgrunner
    Grønn og gul gjødselpose merket PARISTAR for rotstimulering og avlingsforbedring med grønnsaksbilder.
  • En ung tomatplante som spirer fra mørk jord mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En ung tomatplante som spirer fra mørk jord mot en svart bakgrunn
  • En grønn bladgren med blanke blader isolert på en svart bakgrunn. — Planter Bakgrunner
    En grønn bladgren med blanke blader isolert på en svart bakgrunn.
  • Fem illustrerte potteplanter med mønstrede potter i akvarellstil. — Planter Bakgrunner
    Fem illustrerte potteplanter med mønstrede potter i akvarellstil.
  • Nærbilde av fuchsia petunia som gløder i mykt sollys med uskarp grønn bakgrunn. — Planter Bakgrunner
    Nærbilde av fuchsia petunia som gløder i mykt sollys med uskarp grønn bakgrunn.
  • Neongrønne salgsskilt på en trådstol som reklamerer for sykkelsalg i en hage. — Planter Bakgrunner
    Neongrønne salgsskilt på en trådstol som reklamerer for sykkelsalg i en hage.
  • Rosa bougainvillea-blomster foran en uskarp grønn fjellbakgrunn — Planter Bakgrunner
    Rosa bougainvillea-blomster foran en uskarp grønn fjellbakgrunn
  • En haug gulgrønn tang med frynsede kanter og gjennomsiktige teksturer. — Planter Bakgrunner
    En haug gulgrønn tang med frynsede kanter og gjennomsiktige teksturer.
  • Diagram som viser plantevekststadier fra planting til transplantasjonsberedskap med rotutvikling — Planter Bakgrunner
    Diagram som viser plantevekststadier fra planting til transplantasjonsberedskap med rotutvikling
  • Tapetmønster av illustrerte potteplanter i teal og grønne toner. — Planter Bakgrunner
    Tapetmønster av illustrerte potteplanter i teal og grønne toner.
  • Bokomslag som viser medisinske planter med tørkede urter og gule blomster for helse og velvære. — Planter Bakgrunner
    Bokomslag som viser medisinske planter med tørkede urter og gule blomster for helse og velvære.
  • Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer. — Planter Bakgrunner
    Ren svart bakgrunn uten synlig innhold eller detaljer.
  • To gylne hvetestengler med detaljerte aks på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    To gylne hvetestengler med detaljerte aks på svart bakgrunn
  • En grønn spiralplante med blågrønne blader på en teal base mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En grønn spiralplante med blågrønne blader på en teal base mot svart bakgrunn
  • En svigermors skarpe tunge med grønne og gule blader i en hvit potte på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En svigermors skarpe tunge med grønne og gule blader i en hvit potte på svart bakgrunn
  • Grønne stiliserte planteskygger med blader som vokser fra mose mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Grønne stiliserte planteskygger med blader som vokser fra mose mot svart bakgrunn
  • Et grønt tegneserierivjern som spruter grønne spon ut i luften. — Planter Bakgrunner
    Et grønt tegneserierivjern som spruter grønne spon ut i luften.
  • En potteplante av paradisfugl med store grønne blader i en hvit strukturert potte på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En potteplante av paradisfugl med store grønne blader i en hvit strukturert potte på svart bakgrunn
  • Aloe vera-plante i grå keramisk potte på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Aloe vera-plante i grå keramisk potte på svart bakgrunn
  • En pottet dieffenbachia med grønne og hvite blader mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En pottet dieffenbachia med grønne og hvite blader mot svart bakgrunn
  • Oppdager i futuristisk utstyr utforsker fremmed planet med lysende flora under rosa solnedgang. — Planter Bakgrunner
    Oppdager i futuristisk utstyr utforsker fremmed planet med lysende flora under rosa solnedgang.
  • Frodig grønn pothosplante i hvit hengende potte med hengende ranker. — Planter Bakgrunner
    Frodig grønn pothosplante i hvit hengende potte med hengende ranker.
  • Pose med API Aquatic Plant Media pottejord for damplanter med illustrasjoner av koi-fisk og liljer. — Planter Bakgrunner
    Pose med API Aquatic Plant Media pottejord for damplanter med illustrasjoner av koi-fisk og liljer.
  • Svart stoff hengende plantekasse fylt med blomstrende løvemunner og grønne blader. — Planter Bakgrunner
    Svart stoff hengende plantekasse fylt med blomstrende løvemunner og grønne blader.
  • En tegneserietomatplante med tre røde tomater og grønne blader. — Planter Bakgrunner
    En tegneserietomatplante med tre røde tomater og grønne blader.
  • En grønn pothos-plante i en vevd hengekurv med en metallkjede og krok. — Planter Bakgrunner
    En grønn pothos-plante i en vevd hengekurv med en metallkjede og krok.
  • Hengende blomsterkurv med gule og oransje blomster og grønne blader. — Planter Bakgrunner
    Hengende blomsterkurv med gule og oransje blomster og grønne blader.
  • En potteplante med grønne blader og oransje-røde blomster i en lys grønn potte mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En potteplante med grønne blader og oransje-røde blomster i en lys grønn potte mot svart bakgrunn
  • Diagonalt grønt palmeblad mot svart bakgrunn med skarpe småblader — Planter Bakgrunner
    Diagonalt grønt palmeblad mot svart bakgrunn med skarpe småblader
  • En ung plantes spire med røtter som vokser fra jorden mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En ung plantes spire med røtter som vokser fra jorden mot en svart bakgrunn
  • Tre innrammede vertikale hager med grønne planter og blomster på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Tre innrammede vertikale hager med grønne planter og blomster på svart bakgrunn
  • En grønn forgrenet korallignende plante med intrikat tekstur mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En grønn forgrenet korallignende plante med intrikat tekstur mot svart bakgrunn
  • Høy kunstig palme med grønne blader i en mørk potte mot svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Høy kunstig palme med grønne blader i en mørk potte mot svart bakgrunn
  • Person omplanter stueplanter på et tregulv omgitt av andre potteplanter. — Planter Bakgrunner
    Person omplanter stueplanter på et tregulv omgitt av andre potteplanter.
  • Fargerike tegneserie undervannsplanter og bobler på svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    Fargerike tegneserie undervannsplanter og bobler på svart bakgrunn
  • Mikroskopiske alger og filamenter i vann under forstørrelse — Planter Bakgrunner
    Mikroskopiske alger og filamenter i vann under forstørrelse
  • Hånd som holder sølvfat fylt med forskjellige sukkulenter og kaktuser. — Planter Bakgrunner
    Hånd som holder sølvfat fylt med forskjellige sukkulenter og kaktuser.
  • En frodig grønn eføyplante med hengende blader mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En frodig grønn eføyplante med hengende blader mot en svart bakgrunn
  • Fargerike sukkulenter i terrakottapotter arrangert i et pent rutenett. — Planter Bakgrunner
    Fargerike sukkulenter i terrakottapotter arrangert i et pent rutenett.
  • En fredsliljeplante med grønne blader og hvite blomster mot en svart bakgrunn — Planter Bakgrunner
    En fredsliljeplante med grønne blader og hvite blomster mot en svart bakgrunn
  • Utsikt over solsikkemark under en levende blå himmel med spredte skyer. — Planter Bakgrunner
    Utsikt over solsikkemark under en levende blå himmel med spredte skyer.
  • Rosa kosmosblomster med grønne stilker som blomstrer mot en klar hvit bakgrunn. — Planter Bakgrunner
    Rosa kosmosblomster med grønne stilker som blomstrer mot en klar hvit bakgrunn.
  • Hvite tusenfryd med gule sentre blomstrer under en klar blå himmel med spredte skyer. — Planter Bakgrunner
    Hvite tusenfryd med gule sentre blomstrer under en klar blå himmel med spredte skyer.
av 28

Viser 1–60 av 1,653 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Trenger jeg å logge inn for disse Planter Bakgrunner?

Ingenting her koster noe. Ingen innlogging står i veien. Ingenting er vannmerket, og filen i full størrelse er den gratis.

Hvilke samlinger ligger ved siden av Planter Bakgrunner?

For tilstøtende grunn, se på nature, landscape, digital art, purple.

Kan jeg bruke disse Planter Bakgrunner på både en telefon og en datamaskin?

Begge, faktisk. Landskap utgjør 26, portrett utgjør 34. Velg formen som passer skjermen din og last den ned.

Hvor mange Planter Bakgrunner finnes det?

Det er 1,653 Planter Bakgrunner på denne siden. Ta det du vil; ingenting koster noe.