Bakgrunner
Fargeleggingssider

Sjeldne Bakgrunner

Bla gjennom 89+ Sjeldne Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Denne samlingen samler 89 Sjeldne Bakgrunner på ett sted. Noen heller mot mørkt og stemningsfullt; andre er lyse nok for et dagtidsskrivebord. De fungerer like godt bak skrivebordsikoner og på en telefons startskjerm. Du trenger ikke en konto for å lagre en.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • En tegneseriepanda som holder en spillkontroll i en stjerneklar rombakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    En tegneseriepanda som holder en spillkontroll i en stjerneklar rombakgrunn.
  • Lavpoly Skeletor-byste med glødende neonfarger på mørk bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Lavpoly Skeletor-byste med glødende neonfarger på mørk bakgrunn.
  • Kvinne liggende iført tie-dye skjorte med ordet Rare — Sjeldne Bakgrunner
    Kvinne liggende iført tie-dye skjorte med ordet Rare
  • En hvit tiger med svarte striper som hviler fredelig i mørket. — Sjeldne Bakgrunner
    En hvit tiger med svarte striper som hviler fredelig i mørket.
  • Rapper med dreadlocks synger inn i en mikrofon med et glødende grønt V-logo. — Sjeldne Bakgrunner
    Rapper med dreadlocks synger inn i en mikrofon med et glødende grønt V-logo.
  • Astronaut på månen nipper øl med jorden i bakgrunnen — Sjeldne Bakgrunner
    Astronaut på månen nipper øl med jorden i bakgrunnen
  • Neonlyst cyberpunkby om natten med pikselerte bygninger og silhuettfigurer. — Sjeldne Bakgrunner
    Neonlyst cyberpunkby om natten med pikselerte bygninger og silhuettfigurer.
  • Damptog suser gjennom brusende havets bølger under en stormfull måne. — Sjeldne Bakgrunner
    Damptog suser gjennom brusende havets bølger under en stormfull måne.
  • Livlige oransje og blå striper stråler ut i en digital eksplosjonseffekt. — Sjeldne Bakgrunner
    Livlige oransje og blå striper stråler ut i en digital eksplosjonseffekt.
  • Glødende neoncannabisplante med livlige grønne og oransje blader mot en mørk bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Glødende neoncannabisplante med livlige grønne og oransje blader mot en mørk bakgrunn.
  • Silhuett av hettekledd figur med ljå blant blodsprut mot en sprukket måne. — Sjeldne Bakgrunner
    Silhuett av hettekledd figur med ljå blant blodsprut mot en sprukket måne.
  • Et spøkelseskostyme med solbriller liggende i et gresskledd felt med lilla blomster. — Sjeldne Bakgrunner
    Et spøkelseskostyme med solbriller liggende i et gresskledd felt med lilla blomster.
  • Gyllent Deathly Hallows-symbol med føniksvinger mot en stjerneklar kosmisk bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Gyllent Deathly Hallows-symbol med føniksvinger mot en stjerneklar kosmisk bakgrunn.
  • Et glødende sverd og skjold ført av en kriger på en fjelltopp under en kosmisk himmel. — Sjeldne Bakgrunner
    Et glødende sverd og skjold ført av en kriger på en fjelltopp under en kosmisk himmel.
  • En grå due med oransje øyne titter frem bak en bjelke i dagslys. — Sjeldne Bakgrunner
    En grå due med oransje øyne titter frem bak en bjelke i dagslys.
  • Nærbilde av blå blomsterknopper på en grønn stilk med uskarp bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Nærbilde av blå blomsterknopper på en grønn stilk med uskarp bakgrunn.
  • Et menneskes øye opplyst av fargerike lys med uklar bakgrunnsbokeh. — Sjeldne Bakgrunner
    Et menneskes øye opplyst av fargerike lys med uklar bakgrunnsbokeh.
  • En superhelt i rød kappe hopper gjennom en mørk himmel med glødende øyne og knyttede never. — Sjeldne Bakgrunner
    En superhelt i rød kappe hopper gjennom en mørk himmel med glødende øyne og knyttede never.
  • Person med tatoveringer og rosa hår i mørkt lilla lys holder finger til leppene. — Sjeldne Bakgrunner
    Person med tatoveringer og rosa hår i mørkt lilla lys holder finger til leppene.
  • Person i gassmaske og hettegenser under neongrønt biohazard-symbol med farget røyk. — Sjeldne Bakgrunner
    Person i gassmaske og hettegenser under neongrønt biohazard-symbol med farget røyk.
  • Hånd med virvlende fargerik maling på fingre og håndflate. — Sjeldne Bakgrunner
    Hånd med virvlende fargerik maling på fingre og håndflate.
  • Knust glass og glødende glør eksploderer i en mørk abstrakt scene. — Sjeldne Bakgrunner
    Knust glass og glødende glør eksploderer i en mørk abstrakt scene.
  • Person i rød hettegenser med Guy Fawkes-maske og røde, glødende øyne ved et regnfullt vindu. — Sjeldne Bakgrunner
    Person i rød hettegenser med Guy Fawkes-maske og røde, glødende øyne ved et regnfullt vindu.
  • Person sitter på lastebil med glødende glorie mot stjerneklar nattehimmel — Sjeldne Bakgrunner
    Person sitter på lastebil med glødende glorie mot stjerneklar nattehimmel
  • Person i gassmaske holder rose i neonby om natten — Sjeldne Bakgrunner
    Person i gassmaske holder rose i neonby om natten
  • Dynamisk digital kunst med virvlende kosmiske farger i blått, lilla og oransje. — Sjeldne Bakgrunner
    Dynamisk digital kunst med virvlende kosmiske farger i blått, lilla og oransje.
  • Et glass med strenglys som lyser varmt i skumringen. — Sjeldne Bakgrunner
    Et glass med strenglys som lyser varmt i skumringen.
  • Klownemaskert karakter med glødende våpen og liten skapning i mørkt sci-fi-miljø. — Sjeldne Bakgrunner
    Klownemaskert karakter med glødende våpen og liten skapning i mørkt sci-fi-miljø.
  • En lyspære på en strand inneholder en liten verden med pandaer, fisk og et fyr. — Sjeldne Bakgrunner
    En lyspære på en strand inneholder en liten verden med pandaer, fisk og et fyr.
  • En tømmerstokk hviler i grunt turkis vann nær en sandstrand under en solrik himmel. — Sjeldne Bakgrunner
    En tømmerstokk hviler i grunt turkis vann nær en sandstrand under en solrik himmel.
  • Anonym figur i hettegenser med glødende øyne og sprukket maske. — Sjeldne Bakgrunner
    Anonym figur i hettegenser med glødende øyne og sprukket maske.
  • Smeltende skyer drypper regn ned på en regnbue under en fullmåne på en stjerneklar nattehimmel. — Sjeldne Bakgrunner
    Smeltende skyer drypper regn ned på en regnbue under en fullmåne på en stjerneklar nattehimmel.
  • En person som har på seg et LEGO-hode sitter i en handlevogn om natten med bylys bak seg. — Sjeldne Bakgrunner
    En person som har på seg et LEGO-hode sitter i en handlevogn om natten med bylys bak seg.
  • En liten jente i en blå prinsessekjole står på et mørkt felt om natten og ser oppover. — Sjeldne Bakgrunner
    En liten jente i en blå prinsessekjole står på et mørkt felt om natten og ser oppover.
  • Et glødende sort hull omgitt av virvlende lilla tåker og lyse stjerner. — Sjeldne Bakgrunner
    Et glødende sort hull omgitt av virvlende lilla tåker og lyse stjerner.
  • To personer står under et tre og ser en stor måne stige opp over en fargerik nattehimmel. — Sjeldne Bakgrunner
    To personer står under et tre og ser en stor måne stige opp over en fargerik nattehimmel.
  • Forlatt viktoriansk hus på en stein i et felt ved solnedgang. — Sjeldne Bakgrunner
    Forlatt viktoriansk hus på en stein i et felt ved solnedgang.
  • En glassvingesommerfugl med oransje kanter sitter nær rosa blomster på en grå overflate. — Sjeldne Bakgrunner
    En glassvingesommerfugl med oransje kanter sitter nær rosa blomster på en grå overflate.
  • Anime-karakter sitter alene under paraply i regnfull bakgate om natten. — Sjeldne Bakgrunner
    Anime-karakter sitter alene under paraply i regnfull bakgate om natten.
  • En skummel klovn som holder et barn i en gassmaske med sinte røde ballonger som flyter rundt. — Sjeldne Bakgrunner
    En skummel klovn som holder et barn i en gassmaske med sinte røde ballonger som flyter rundt.
  • Anime-kriger i mørk kappe omgitt av glødende røde partikler mot kosmisk rosa og lilla bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Anime-kriger i mørk kappe omgitt av glødende røde partikler mot kosmisk rosa og lilla bakgrunn.
  • To Pokémon-karakterer i en snøfylt scene med fargerike godterier og spill-logo. — Sjeldne Bakgrunner
    To Pokémon-karakterer i en snøfylt scene med fargerike godterier og spill-logo.
  • Rustent kjettinggjerde med uklar bygning i bakgrunnen. — Sjeldne Bakgrunner
    Rustent kjettinggjerde med uklar bygning i bakgrunnen.
  • Hippowdon Pokémon-kort som viser en gul flodhest som blåser sand med åpen munn. — Sjeldne Bakgrunner
    Hippowdon Pokémon-kort som viser en gul flodhest som blåser sand med åpen munn.
  • Et tegneseriekort med flodhest Pokémon med glødende bakgrunn og angrepstekst. — Sjeldne Bakgrunner
    Et tegneseriekort med flodhest Pokémon med glødende bakgrunn og angrepstekst.
  • Fargerik grafisk tekst som sier 'YOU make ME HAPPY' på teal bakgrunn med krusedullmønster. — Sjeldne Bakgrunner
    Fargerik grafisk tekst som sier 'YOU make ME HAPPY' på teal bakgrunn med krusedullmønster.
  • Meltan, en sekskantmutter-Pokémon med ett øye og en rød hale mot en blå akvarellbakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Meltan, en sekskantmutter-Pokémon med ett øye og en rød hale mot en blå akvarellbakgrunn.
  • En rødhåret kriger i stammeklær står i regn med glødende røde gress rundt seg. — Sjeldne Bakgrunner
    En rødhåret kriger i stammeklær står i regn med glødende røde gress rundt seg.
  • Metallisk Pokémon med sekskantede øyne og manualarmer stående utendørs. — Sjeldne Bakgrunner
    Metallisk Pokémon med sekskantede øyne og manualarmer stående utendørs.
  • En rød klassisk Ferrari parkert ved siden av en steinmur på en asfaltert vei. — Sjeldne Bakgrunner
    En rød klassisk Ferrari parkert ved siden av en steinmur på en asfaltert vei.
  • En glødende geometrisk sfære i et stjerneklart lilla rom med flytende partikler. — Sjeldne Bakgrunner
    En glødende geometrisk sfære i et stjerneklart lilla rom med flytende partikler.
  • Tre glødende geometriske krystallstrukturer som stråler lys i en kosmisk abstrakt digital kunstscene. — Sjeldne Bakgrunner
    Tre glødende geometriske krystallstrukturer som stråler lys i en kosmisk abstrakt digital kunstscene.
  • To glødende mystiske vesener mediterer i en kosmisk fortryllet skog. — Sjeldne Bakgrunner
    To glødende mystiske vesener mediterer i en kosmisk fortryllet skog.
  • Rød Ferrari racerbil med nummer 7 parkert på en vei nær grønne trær. — Sjeldne Bakgrunner
    Rød Ferrari racerbil med nummer 7 parkert på en vei nær grønne trær.
  • Vintage Pikachu Pokémon-kort med skogbakgrunn og spillstatistikk. — Sjeldne Bakgrunner
    Vintage Pikachu Pokémon-kort med skogbakgrunn og spillstatistikk.
  • Anime-figur i sjømannsdrakt med djevelhorn og røde aksenter stående utendørs. — Sjeldne Bakgrunner
    Anime-figur i sjømannsdrakt med djevelhorn og røde aksenter stående utendørs.
  • Et gradert 2000 Topps Chrome Charizard Pokémon-kort i et beskyttende etui mot en blå sekskantet bakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Et gradert 2000 Topps Chrome Charizard Pokémon-kort i et beskyttende etui mot en blå sekskantet bakgrunn.
  • Et Pokémon-samlekort som viser Klinklang med mekaniske tannhjul og skogbakgrunn. — Sjeldne Bakgrunner
    Et Pokémon-samlekort som viser Klinklang med mekaniske tannhjul og skogbakgrunn.
  • En hettekledd person foran en digital skjerm som viser 'DATA BREACH' i rød og blå tekst med glitcheffekter. — Sjeldne Bakgrunner
    En hettekledd person foran en digital skjerm som viser 'DATA BREACH' i rød og blå tekst med glitcheffekter.
  • En stor lysende diamant svevende over et mørkt stormfullt landskap med virvlende skyer. — Sjeldne Bakgrunner
    En stor lysende diamant svevende over et mørkt stormfullt landskap med virvlende skyer.
av 2

Viser 1–60 av 89 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Hvor stor er denne samlingen av Sjeldne Bakgrunner?

Totalen er 89 Sjeldne Bakgrunner. Summen øker hver uke etter hvert som nytt kunstverk godkjennes. Du beholder det du laster ned, uten kostnad.

Trenger jeg å logge inn for disse Sjeldne Bakgrunner?

Gratis å laste ned. Hopp over registreringen; den er ikke nødvendig. Ingen merkevarebygging er brent inn i bildet.

Fungerer disse Sjeldne Bakgrunner på en høy skjerm?

Ja — settet dekker begge. Landskap utgjør 35, portrett utgjør 25. Uansett hva du velger, er størrelsen allerede satt.