Bakgrunner
Fargeleggingssider

Espurr Bakgrunner

Bla gjennom 104+ Espurr Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Hyllen har for tiden 104 Espurr Bakgrunner. Både overfylte, maksimale rammer og sparsomme er representert. Bruk en på en skjerm, et nettbrett eller en håndsett — beskjæringene er allerede gjort. Last ned uten å registrere deg. Kom tilbake om en uke, og toppen av siden vil ha flyttet seg.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • To Pokemon-kort med Nyasper og Nyaoonix på et trebord. — Espurr Bakgrunner
    To Pokemon-kort med Nyasper og Nyaoonix på et trebord.
  • Lilla hornet karakter ved siden av glødende geometriske linjer på svart bakgrunn — Espurr Bakgrunner
    Lilla hornet karakter ved siden av glødende geometriske linjer på svart bakgrunn
  • En grå tegneserieelefant med lilla øyne på en rosa cupcake-mønsterbakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    En grå tegneserieelefant med lilla øyne på en rosa cupcake-mønsterbakgrunn.
  • En liten grå katt spiller en gripemaskin fylt med Pokémon om natten. — Espurr Bakgrunner
    En liten grå katt spiller en gripemaskin fylt med Pokémon om natten.
  • Pokémon GO-skjerm som viser Espurr og Meowstic med statistikk og oppgraderingsalternativer. — Espurr Bakgrunner
    Pokémon GO-skjerm som viser Espurr og Meowstic med statistikk og oppgraderingsalternativer.
  • Et grått tegneserievesen med sinte øyne og skarpe tenner som ligger ned. — Espurr Bakgrunner
    Et grått tegneserievesen med sinte øyne og skarpe tenner som ligger ned.
  • Et grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en rosa cupcake på en steinsti med grønne blader. — Espurr Bakgrunner
    Et grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en rosa cupcake på en steinsti med grønne blader.
  • En søt grå og hvit anime-rev med lilla øyne svevende på en lilla bakgrunn med sekskanter og blonder. — Espurr Bakgrunner
    En søt grå og hvit anime-rev med lilla øyne svevende på en lilla bakgrunn med sekskanter og blonder.
  • Espurr Pokémon-karakter med statistikk og trekk vist. — Espurr Bakgrunner
    Espurr Pokémon-karakter med statistikk og trekk vist.
  • En tegneseriegrønn drage med lilla øyne og gule bladvinger iført en rød kjole. — Espurr Bakgrunner
    En tegneseriegrønn drage med lilla øyne og gule bladvinger iført en rød kjole.
  • Søte anime-katteklistremerker på en rosa hjerte-mønstret bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Søte anime-katteklistremerker på en rosa hjerte-mønstret bakgrunn.
  • Grått anime-vesen med lilla øyne og fluffy horn som ser rett frem. — Espurr Bakgrunner
    Grått anime-vesen med lilla øyne og fluffy horn som ser rett frem.
  • Et søtt minimalistisk vesenansikt med store lilla øyne og en liten munn. — Espurr Bakgrunner
    Et søtt minimalistisk vesenansikt med store lilla øyne og en liten munn.
  • Grått plysjleketøy med rosa øyne på blå mønstret overflate — Espurr Bakgrunner
    Grått plysjleketøy med rosa øyne på blå mønstret overflate
  • Grå anime Pokémon avfyrer lilla energistråler fra øynene. — Espurr Bakgrunner
    Grå anime Pokémon avfyrer lilla energistråler fra øynene.
  • Blå og hvit anime snørev og snømann leker i en snødekt scene med snøfnugg. — Espurr Bakgrunner
    Blå og hvit anime snørev og snømann leker i en snødekt scene med snøfnugg.
  • En pikselert hvit Pokémon med blå øyne i en mørk skog med glødende lys. — Espurr Bakgrunner
    En pikselert hvit Pokémon med blå øyne i en mørk skog med glødende lys.
  • Lilla lodne vesen med blodflekker stirrer på en flammende cupcake med kirsebær. — Espurr Bakgrunner
    Lilla lodne vesen med blodflekker stirrer på en flammende cupcake med kirsebær.
  • Espurr i en kurv på et teppe i et koselig rom med bøker. — Espurr Bakgrunner
    Espurr i en kurv på et teppe i et koselig rom med bøker.
  • Grå Espurr plyskosedyr med lilla øyne og festet merkelapp på sirkulær bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Grå Espurr plyskosedyr med lilla øyne og festet merkelapp på sirkulær bakgrunn.
  • En grå tegneseriehund med lilla øyne og et rosa skjerf ser overrasket ut. — Espurr Bakgrunner
    En grå tegneseriehund med lilla øyne og et rosa skjerf ser overrasket ut.
  • En rosa lodden skapning omgitt av grå skapninger med rosa øyne. — Espurr Bakgrunner
    En rosa lodden skapning omgitt av grå skapninger med rosa øyne.
  • To grå plyshelefanter i plastemballasje på en trebakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    To grå plyshelefanter i plastemballasje på en trebakgrunn.
  • En lilla Espurr i en kurv på et teppe i et rom med bøker og møbler. — Espurr Bakgrunner
    En lilla Espurr i en kurv på et teppe i et rom med bøker og møbler.
  • Et Pokémon-samlekort av Espurr på en mørk treoverflate. — Espurr Bakgrunner
    Et Pokémon-samlekort av Espurr på en mørk treoverflate.
  • Et Pokemon Espurr-samlekort i en klar beskyttelsesmuffe på en lys overflate. — Espurr Bakgrunner
    Et Pokemon Espurr-samlekort i en klar beskyttelsesmuffe på en lys overflate.
  • Grått chibi-vesen med lilla øyne på lilla papir på tre. — Espurr Bakgrunner
    Grått chibi-vesen med lilla øyne på lilla papir på tre.
  • Et lite grått anime-vesen med rosa øyne på steinheller nær en person. — Espurr Bakgrunner
    Et lite grått anime-vesen med rosa øyne på steinheller nær en person.
  • To anime-inspirerte reveskapninger som koser seg under et glødende kirsebærtre. — Espurr Bakgrunner
    To anime-inspirerte reveskapninger som koser seg under et glødende kirsebærtre.
  • Grå anime Pokémon-figur med rosa øyne på Poké Ball-basis. — Espurr Bakgrunner
    Grå anime Pokémon-figur med rosa øyne på Poké Ball-basis.
  • En person med lilla hår og Pokémon-følgesvenner i en stilisert illustrasjon. — Espurr Bakgrunner
    En person med lilla hår og Pokémon-følgesvenner i en stilisert illustrasjon.
  • Anime-jente med rosa hatt og handleposer som holder telefon med elektrisk Pokémon i nærheten. — Espurr Bakgrunner
    Anime-jente med rosa hatt og handleposer som holder telefon med elektrisk Pokémon i nærheten.
  • Et rosa anime-vesen omgitt av glødende stjerner i et gyldent utbrudd. — Espurr Bakgrunner
    Et rosa anime-vesen omgitt av glødende stjerner i et gyldent utbrudd.
  • En smilende grå anime-valp som holder en lilla blomst. — Espurr Bakgrunner
    En smilende grå anime-valp som holder en lilla blomst.
  • En grå plystøyleke av Pokémon Rhyhorn med rosa øyne og hvite aksenter. — Espurr Bakgrunner
    En grå plystøyleke av Pokémon Rhyhorn med rosa øyne og hvite aksenter.
  • Jente i rød lue møter lilla Pokémon på solrik eng. — Espurr Bakgrunner
    Jente i rød lue møter lilla Pokémon på solrik eng.
  • To anime Pokémon-karakterer står sammen i en trekonstruksjon med blomster. — Espurr Bakgrunner
    To anime Pokémon-karakterer står sammen i en trekonstruksjon med blomster.
  • Gruppe av anime Pokémon-trenere med partner-Pokémonene sine i en pastellfarget oppstilling. — Espurr Bakgrunner
    Gruppe av anime Pokémon-trenere med partner-Pokémonene sine i en pastellfarget oppstilling.
  • To Pokémon-samlekort som viser Espurr og Meowstic i fargerike illustrerte scener. — Espurr Bakgrunner
    To Pokémon-samlekort som viser Espurr og Meowstic i fargerike illustrerte scener.
  • Grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en kjøkkenkniv på blå bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en kjøkkenkniv på blå bakgrunn.
  • To Pokémon karakterer fra X og Y spillene står rygg mot rygg. — Espurr Bakgrunner
    To Pokémon karakterer fra X og Y spillene står rygg mot rygg.
  • Et grått anime-vesen med lilla øyne flyter over en grønn dal. — Espurr Bakgrunner
    Et grått anime-vesen med lilla øyne flyter over en grønn dal.
  • Anime-inspirert illustrasjon av mange Pokémon og trenere i en fargerik gruppescene. — Espurr Bakgrunner
    Anime-inspirert illustrasjon av mange Pokémon og trenere i en fargerik gruppescene.
  • Et glødende hvitt anime-vesen med blå øyne som svever i en mørk skog om natten. — Espurr Bakgrunner
    Et glødende hvitt anime-vesen med blå øyne som svever i en mørk skog om natten.
  • Pokémon Espurr svever ved siden av sin Pokédex-profil med klekkedetaljer. — Espurr Bakgrunner
    Pokémon Espurr svever ved siden av sin Pokédex-profil med klekkedetaljer.
  • Et Pokemon-samlekort som viser Espurr med spillstatistikk og kunstverk. — Espurr Bakgrunner
    Et Pokemon-samlekort som viser Espurr med spillstatistikk og kunstverk.
  • Søte chibi-skapninger i koselige scener mot en stjerneklar kosmisk bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Søte chibi-skapninger i koselige scener mot en stjerneklar kosmisk bakgrunn.
  • To identiske Espurr Pokémon-samlekort på en mørk bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    To identiske Espurr Pokémon-samlekort på en mørk bakgrunn.
  • Skinnende Espurr og Meowstic med en liten Pokémon på en lilla kosmisk bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Skinnende Espurr og Meowstic med en liten Pokémon på en lilla kosmisk bakgrunn.
  • Et lilla anime-vesen som klemmer et jordbær på et rosa kort med rosa blomster og edelstener. — Espurr Bakgrunner
    Et lilla anime-vesen som klemmer et jordbær på et rosa kort med rosa blomster og edelstener.
  • En gutt erter en lodden skapning som eksploderer med en boom-effekt i en tegneseriestripe. — Espurr Bakgrunner
    En gutt erter en lodden skapning som eksploderer med en boom-effekt i en tegneseriestripe.
  • Et lilla Espurr Pokémon-kort på et trebord. — Espurr Bakgrunner
    Et lilla Espurr Pokémon-kort på et trebord.
  • Rutenett av Pokémon-sprites i offisiell kunststil — Espurr Bakgrunner
    Rutenett av Pokémon-sprites i offisiell kunststil
  • Et grått plysj Rhyhorn Pokémon-leketøy med rosa øyne og hvite aksenter. — Espurr Bakgrunner
    Et grått plysj Rhyhorn Pokémon-leketøy med rosa øyne og hvite aksenter.
  • Et lilla tegneserievesen med store øyne og svevende partikler. — Espurr Bakgrunner
    Et lilla tegneserievesen med store øyne og svevende partikler.
  • En ung anime-trener med lilla hår går med flere Pokémon i en stilisert lilla og gul scene. — Espurr Bakgrunner
    En ung anime-trener med lilla hår går med flere Pokémon i en stilisert lilla og gul scene.
  • Et enkelt lillaøyd ansikt med en sur munn på en lavendelbakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Et enkelt lillaøyd ansikt med en sur munn på en lavendelbakgrunn.
  • Grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en rosa fersken mot rosa bakgrunn. — Espurr Bakgrunner
    Grått chibi-vesen med lilla øyne som holder en rosa fersken mot rosa bakgrunn.
  • To bedårende anime-skapninger, en sover med kirsebær på hodet, den andre våken med store øyne — Espurr Bakgrunner
    To bedårende anime-skapninger, en sover med kirsebær på hodet, den andre våken med store øyne
  • Grått anime-vesen med lilla øyne iført et fargerikt anheng på tregulv. — Espurr Bakgrunner
    Grått anime-vesen med lilla øyne iført et fargerikt anheng på tregulv.
av 2

Viser 1–60 av 104 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Kommer disse Espurr Bakgrunner i et vertikalt format?

Landskap og portrett står side om side. Det er 53 i landskap og 7 i portrett. Begge beskjæringene er allerede klare.

Hva annet ligner på Espurr Bakgrunner?

Nærmest denne: cartoon, purple, animal, pet. Hver har sitt eget utvalg.

Hva er i denne samlingen av Espurr Bakgrunner?

104 Espurr Bakgrunner, pluss minus denne ukens tillegg. Den vokser jevnt, ikke i store hopp. Nedlasting koster ingenting og krever ingen profil.

Er disse Espurr Bakgrunner vannmerket?

Gratis, i alle størrelser. Det er ingen registreringstrinn. Ingen stempel, ingen logo, ingen forhåndsvisning med redusert kvalitet.