Bakgrunner
Fargeleggingssider

The Witcher 3 Bakgrunner

Bla gjennom 1,417+ The Witcher 3 Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Vår The Witcher 3 Bakgrunner-samling teller for tiden 1,417 bilder. Fargebaserte stykker sitter ved siden av nesten monokrome. Sett den én gang, og den holder seg godt i et helt blikk. Alt her er gratis, uten konto og uten vannmerke. Lignende samlinger er lenket nederst hvis dette ikke er helt det.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
Prøv gratis
  • Ridder til hest rir gjennom en tåkete skog med høye trær og flekkvis sollys. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Ridder til hest rir gjennom en tåkete skog med høye trær og flekkvis sollys.
  • Blindfoldet kvinnelig kriger i stammepanser justerer pannebåndet. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Blindfoldet kvinnelig kriger i stammepanser justerer pannebåndet.
  • The Witcher 3 Wild Hunt logo med et ulvehode og stormfullt hav i bakgrunnen. — The Witcher 3 Bakgrunner
    The Witcher 3 Wild Hunt logo med et ulvehode og stormfullt hav i bakgrunnen.
  • Gammelt steinslott i fjellrik skoglandskap — The Witcher 3 Bakgrunner
    Gammelt steinslott i fjellrik skoglandskap
  • En kriger når ut til en flygende ravn i et dunkelt fantasilandskap. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kriger når ut til en flygende ravn i et dunkelt fantasilandskap.
  • En mørk fantasy-kriger med glødende øyne står i regn under flammende himmel. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En mørk fantasy-kriger med glødende øyne står i regn under flammende himmel.
  • Gotisk gårdsplass med steinbuer, eføy og en sentral fontene i skumringen. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Gotisk gårdsplass med steinbuer, eføy og en sentral fontene i skumringen.
  • En mørk pansret kriger med gnister som flyr fra våpenet hans på en stormfull nattehimmel. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En mørk pansret kriger med gnister som flyr fra våpenet hans på en stormfull nattehimmel.
  • The Witcher-krigeren med sverd og følgesvenner i fantasy fjellmiljø. — The Witcher 3 Bakgrunner
    The Witcher-krigeren med sverd og følgesvenner i fantasy fjellmiljø.
  • En witcher til hest konfronterer et monster i en mørk tåkete skog med flygende kråker. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En witcher til hest konfronterer et monster i en mørk tåkete skog med flygende kråker.
  • Middelalderlandsby ved solnedgang med grønne åser og snødekte fjell i bakgrunnen — The Witcher 3 Bakgrunner
    Middelalderlandsby ved solnedgang med grønne åser og snødekte fjell i bakgrunnen
  • To pansrede fantasy-krigere med hvitt hår står rygg mot rygg i en stormfull scene. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To pansrede fantasy-krigere med hvitt hår står rygg mot rygg i en stormfull scene.
  • Tre pansrede krigere med sverd står i et stormfullt iskaldt landskap. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Tre pansrede krigere med sverd står i et stormfullt iskaldt landskap.
  • To fantasy-krigere på hesteryggen med utsikt over en brennende landsby ved solnedgang. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere på hesteryggen med utsikt over en brennende landsby ved solnedgang.
  • To fantasy-eventyrere sitter ved et bål under en stjerneklar nattehimmel med stjerneskudd. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-eventyrere sitter ved et bål under en stjerneklar nattehimmel med stjerneskudd.
  • Kriger med svarte vinger kjemper mot et løvehodet monster i snødekte fjell. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Kriger med svarte vinger kjemper mot et løvehodet monster i snødekte fjell.
  • En kriger med sølvhår og sverd står i en tåkete skog med flygende gnister. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kriger med sølvhår og sverd står i en tåkete skog med flygende gnister.
  • En kriger til hest rir gjennom en snøstorm i en fantasy-spillscene. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kriger til hest rir gjennom en snøstorm i en fantasy-spillscene.
  • To fantasy-krigere, en med sverd, en kaster ildmagi i en tåkete skog. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere, en med sverd, en kaster ildmagi i en tåkete skog.
  • To fantasy-krigere i rustning, en blond kvinne og en hvit håret mann, begge med sverd under måneskinn — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere i rustning, en blond kvinne og en hvit håret mann, begge med sverd under måneskinn
  • En fantasy-kriger med hvitt hår og glødende øyne holder et glødende sverd. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En fantasy-kriger med hvitt hår og glødende øyne holder et glødende sverd.
  • En kriger med en fakkel kjemper mot en kjempeslange i en sump om natten. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kriger med en fakkel kjemper mot en kjempeslange i en sump om natten.
  • En ensom person står nær en innsjø ved solnedgang med fjell og trær i bakgrunnen. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En ensom person står nær en innsjø ved solnedgang med fjell og trær i bakgrunnen.
  • En streng kriger med hvitt hår og sverd, silhuetten hans smelter sammen med brennende slagscener. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En streng kriger med hvitt hår og sverd, silhuetten hans smelter sammen med brennende slagscener.
  • En witcher i skogen i skumringen iført lærrustning og glødende edelstensbelte — The Witcher 3 Bakgrunner
    En witcher i skogen i skumringen iført lærrustning og glødende edelstensbelte
  • En witcher kneler ved et bål under en stormfull nattehimmel med en kråke i nærheten. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En witcher kneler ved et bål under en stormfull nattehimmel med en kråke i nærheten.
  • To personer sitter sammen på en benk og ser en fargerik solnedgang over fjell. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To personer sitter sammen på en benk og ser en fargerik solnedgang over fjell.
  • To pansrede ryttere på hesterygg overser en brennende landsby i en fjell dal ved solnedgang. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To pansrede ryttere på hesterygg overser en brennende landsby i en fjell dal ved solnedgang.
  • The Witcher 3 Wild Hunt-logo med glødende røde øyne på en stormfull klippe over vann. — The Witcher 3 Bakgrunner
    The Witcher 3 Wild Hunt-logo med glødende røde øyne på en stormfull klippe over vann.
  • En fantasy-alvekriger i utsmykket rustning som holder en pensel. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En fantasy-alvekriger i utsmykket rustning som holder en pensel.
  • En barsk kriger med hvitt hår og glødende øyne, kampscener innebygd i overkroppen. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En barsk kriger med hvitt hår og glødende øyne, kampscener innebygd i overkroppen.
  • En ensom rytter på hesterygg nærmer seg et glødende slott på et tåkete fjell ved solnedgang. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En ensom rytter på hesterygg nærmer seg et glødende slott på et tåkete fjell ved solnedgang.
  • The Witcher 3 Wild Hunt-logoen med et stilisert ulvehode med skarpe tenner og pigger. — The Witcher 3 Bakgrunner
    The Witcher 3 Wild Hunt-logoen med et stilisert ulvehode med skarpe tenner og pigger.
  • Silhuett tre med hengende figurer ved skumringshorisonten. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Silhuett tre med hengende figurer ved skumringshorisonten.
  • En krigerinne med sølvfarget hår og sverd, ansiktet hennes smelter sammen med en katedralscene. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En krigerinne med sølvfarget hår og sverd, ansiktet hennes smelter sammen med en katedralscene.
  • Witcher-logo med snerrende udyrshode på svart bakgrunn — The Witcher 3 Bakgrunner
    Witcher-logo med snerrende udyrshode på svart bakgrunn
  • En heksekvinne med hvitt hår og rustning står i en storm med flygende flaggermus og gnister. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En heksekvinne med hvitt hår og rustning står i en storm med flygende flaggermus og gnister.
  • Ridder til hest rir gjennom en tåkete skog med sollys som filtrerer gjennom høye trær. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Ridder til hest rir gjennom en tåkete skog med sollys som filtrerer gjennom høye trær.
  • To fantasy-krigere spiller kort mens monstrøse skapninger angriper i en mørk, kaotisk scene. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere spiller kort mens monstrøse skapninger angriper i en mørk, kaotisk scene.
  • En kriger med et sverd møter en ladende svart bjørn i en snødekt skog. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kriger med et sverd møter en ladende svart bjørn i en snødekt skog.
  • Ridder til hest som overser et slott ved solnedgang med stjerner som dukker opp. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Ridder til hest som overser et slott ved solnedgang med stjerner som dukker opp.
  • En krigersilhuett står på en klippe og ser fugler fly mot solnedgangen over fjell og innsjø. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En krigersilhuett står på en klippe og ser fugler fly mot solnedgangen over fjell og innsjø.
  • En ridder til hest rir over en slagmark ved solnedgang med et slott i det fjerne. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En ridder til hest rir over en slagmark ved solnedgang med et slott i det fjerne.
  • En fantasy-kriger med glødende oransje øyne og sølvfarget hår som holder et sverd. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En fantasy-kriger med glødende oransje øyne og sølvfarget hår som holder et sverd.
  • En heks i mørkt panser står ved siden av en kråke i en solfylt skog. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En heks i mørkt panser står ved siden av en kråke i en solfylt skog.
  • To pansrede fantasy-krigere med hvitt hår står i en stormfull himmel med flygende fugler. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To pansrede fantasy-krigere med hvitt hår står i en stormfull himmel med flygende fugler.
  • Tre hekser flyr på sopelimer forbi en halvmåne over et hjemsøkt tre med hengende figurer. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Tre hekser flyr på sopelimer forbi en halvmåne over et hjemsøkt tre med hengende figurer.
  • En kvinne med sølvgrått hår og grønne øyne ser over skulderen. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En kvinne med sølvgrått hår og grønne øyne ser over skulderen.
  • To fantasy-krigere i rustning står under en stormfull himmel med flygende fugler og glødende glør. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere i rustning står under en stormfull himmel med flygende fugler og glødende glør.
  • To sverdbærende krigere står i en snødekt skog om natten under en glødende måne. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To sverdbærende krigere står i en snødekt skog om natten under en glødende måne.
  • To kryssede sverd med glødende runer foran et mørkt slott under en storm. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To kryssede sverd med glødende runer foran et mørkt slott under en storm.
  • To krigerfigurer i silhuett mot en mørk bakgrunn med teksturerte hvite høydepunkter. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To krigerfigurer i silhuett mot en mørk bakgrunn med teksturerte hvite høydepunkter.
  • En ensom figur på gamle ruiner ved solnedgang med ildfulle skyer og stjerner — The Witcher 3 Bakgrunner
    En ensom figur på gamle ruiner ved solnedgang med ildfulle skyer og stjerner
  • En fantasy-heks med rødt hår fremkaller ild fra en bok i mørkt stormvær. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En fantasy-heks med rødt hår fremkaller ild fra en bok i mørkt stormvær.
  • To fantasy-krigere i rustning, en med sverd, en i skygge — The Witcher 3 Bakgrunner
    To fantasy-krigere i rustning, en med sverd, en i skygge
  • Silhuett av en hest og rytter på en ås ved solnedgang. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Silhuett av en hest og rytter på en ås ved solnedgang.
  • Gotisk katedralinteriør med steinsøyler, fargede glassvinduer og dramatisk belysning. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Gotisk katedralinteriør med steinsøyler, fargede glassvinduer og dramatisk belysning.
  • Voldsomt hvitt ulvehode-logo med piggete ører og skarpe tenner på svart bakgrunn. — The Witcher 3 Bakgrunner
    Voldsomt hvitt ulvehode-logo med piggete ører og skarpe tenner på svart bakgrunn.
  • To kvinner med mørkt hår omgitt av blader og gylne bokstaver på svart bakgrunn. — The Witcher 3 Bakgrunner
    To kvinner med mørkt hår omgitt av blader og gylne bokstaver på svart bakgrunn.
  • En fantasy-kriger i ringbrynje med to sverd på ryggen omgitt av røyk og gnister. — The Witcher 3 Bakgrunner
    En fantasy-kriger i ringbrynje med to sverd på ryggen omgitt av røyk og gnister.
av 24

Viser 1–60 av 1,417 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Hvilken vei er disse The Witcher 3 Bakgrunner vendt?

Settet går begge veier. Du får 47 landskap ved siden av 13 portrett. Ta en av hver hvis du bruker begge.

Hvilke samlinger ligger ved siden av The Witcher 3 Bakgrunner?

Verdt et blikk: gaming, lion, landscape, view. De er distinkte sett, ikke nye versjoner av denne.

Hvor mange The Witcher 3 Bakgrunner er tilgjengelige for nedlasting?

Per i dag, 1,417 The Witcher 3 Bakgrunner. Nye tilskudd kommer jevnlig. Du beholder det du laster ned, uten kostnad.

Hva koster det å bruke disse The Witcher 3 Bakgrunner?

Ingen avgift i noen størrelse. Nedlasting krever ikke en profil. Den store versjonen er også gratis, og like ren.