- Ohio State University
- Brown University
- Purdue University
- Wayne State University
- Michigan State University
- Boston University
- Northeastern University
- George Washington University
- Northwestern University
- Princeton University
- Oregon State University
- Iowa State University
- Yale University
- Texas Am University
- Duke University
- Arizona State University
- Rice University
- Pennsylvania State University
- Monsters University
- Johns Hopkins University
- Stanford University
- North Carolina State University
- Carnegie Mellon Universitet
- Vanderbilt Universitet
Universitet Bakgrunner | Side 31
Bla gjennom 3,450+ Universitet Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K
Last ned Universitet Bakgrunner for alle enheter og skjermstørrelser. Universitet Bakgrunner og bilder av høy kvalitet! Tilpass datamaskinen, mobiltelefonen og nettbrettet med vårt brede utvalg av kule og interessante Universitet Bakgrunner på bare noen få klikk.
-
Dette bildet viser en del av Vanderbilt University campus med mange nakne trær. -
Dette bildet fanger den vakre silhuetten av Vanderbilt University campus med mange trær og gotisk inspirerte bygninger. -
Dette bildet viser området og bygningen inne på Vanderbilt Universitys campus på en lys dag. -
Denne tapeten viser en svart røykfylt bakgrunn med Vanderbilt Universitys stjernelogo i midten. -
Dette bakgrunnsbildet viser en svart bakgrunn med Vanderbilt Universitys stjernelogo og ordene "Vanderbilt Commodores" under. -
Dette bildet viser fronten av Vanderbilt Universitys Peabody College med den store plenen foran. -
Dette bakgrunnsbildet viser en hvit bakgrunn med et bilde av tre Vanderbilt University fotballspillere med ordene "OUR CITY" i en gullskrift. -
Dette bildet viser den røde utsiden av The Commons Center ved Vanderbilt University. -
Dette bakgrunnsbildet viser Ohio State University-logoen ved siden av en søt digital illustrasjon av skolens maskot. -
Denne bakgrunnen viser Ohio State University Buckeyes 2009 logo med en haug med illustrasjoner av fotballhjelmer under. -
Denne tapeten presenterer en bakgrunn med et lynmønsterdesign og Ohio State University-logoen i midten. -
Denne tapeten viser en blå galaksebakgrunn med Ohio State University-logoen i midten. -
AD · In-Cascade🖥 300x250 · 📱 300x250
-
Denne Ohio State University-bakgrunnen har en rød bakgrunn med kartomrisset av Ohio og ordene "How Firm Thy Friendship". -
Dette bildet viser Ohio State Universitys fotballstadion fylt med mennesker og tilhengere under en kamp. -
Dette bildet viser den vakre campusen ved Ohio State University med grønt utendørslandskap, høye trær og nyklassisistiske bygninger. -
Dette bildet viser en av de mange grønne stiene på Ohio State University campus. -
Dette høyoppløselige bildet presenterer den slående essensen av Ohio State University gjennom en levende rød abstrakt bakgrunn, som gjenspeiler stolthet og lidenskap; perfekt for OSU-entusiaster og alumner. -
Denne tapeten viser en stor Ohio State University-logo mot en mørkegrå bakgrunn med et bladmønsterdesign. -
Denne tapeten viser en svart, læraktig bakgrunn stemplet med Ohio State University-logoen i midten. -
Dette bildet viser fronten av fotballstadionet på Ohio State Universitys campus. -
Det ikoniske synet av Ohio State University, som viser entusiasmen til Buckeyes. Bildet har en høy kameraposisjonering, med et detaljert nivå av universitetsinfrastruktur, som uttrykker den levende essensen av studentlivet ved det anerkjente Ohio State University. -
Dette bildet viser utsiden av Recreation and Physical Activity Center (RPAC) som ligger på Ohio State Universitys campus. -
Denne tapeten viser en stripete bakgrunn i svart, hvitt og rødt med Ohio State University Buckeyes-logoen i midten. -
Dette portrett tapetet presenterer en trebakgrunn med Ohio State University logo stemplet i midten. -
AD · In-Cascade🖥 300x250 · 📱 300x250
-
Denne Ohio State University-telefonbakgrunnen har deres offisielle logo midt i en rød stripe, omgitt av grått rom. Teksten på det grå rommet har ordet "Ohio State Buckeyes" om og om igjen. -
Dette bakgrunnsbildet viser maskoten til Ohio State University mot en stripete bakgrunn i grått og rødt. -
Dette bildet viser Ohio State University campus med noen rosa trær, grønne landskap og studenter som går rundt. -
Dette bakgrunnsbildet viser en svart bakgrunn med Ohio State University-logoen under en rød drypp-effekt. -
Denne bakgrunnen viser Ohio State University-logoen mot en bakgrunn med en haug med røde lysstriper. -
Dette bildet viser Ohio State Universitys Orton Hall i skumringen med nakne trær og snødekte tak. -
Dette bildet fanger den vakre Mirror Lake som ligger på Ohio State Universitys campus. -
Et fengslende høyoppløselig bilde som viser et unikt flekkete mønster ved det bemerkelsesverdige Ohio State University. Perfekt representasjon av universitetets livlige og særegne atmosfære. -
Dette bakgrunnsbildet viser Ohio State Universitys logo mot en mørk bakgrunn med en tunneleffekt. -
Dette høyoppløselige bildet viser emblemet til Ohio State University, tydelig risset inn i en levende rød farge som representerer ånden og energien til den anerkjente institusjonen. Nærbildet viser de intrikate detaljene og betydningen av denne ikoniske logoen, som kan fremme kameratskap og stolthet blant studenter, alumner og fans av universitetet. -
Dette høyoppløselige bildet fanger den inspirerende mørke treflekkete bakgrunnen til Ohio State University, som legger over en fengslende blanding av moderne og klassisk arkitektur. Dette bildet symboliserer perfekt universitetets blanding av tradisjon og innovasjon, noe som gjør det til et ideelt valg for de som ønsker å uttrykke stolthet over Ohio State University eller bare sette pris på dens statelige skjønnhet. -
Denne bakgrunnen viser en redigering som viser utviklingen av Ohio State University-logoen på en vanlig svart bakgrunn. -
AD · In-Cascade🖥 300x250 · 📱 300x250
-
Denne tapeten viser en gjeng Ohio State University fotballspillere i uniform sammen med ordene "OUR HONOR DEFEND" skrevet på den. -
Dette bakgrunnsbildet viser Ohio State Universitys logo mot en mørkegrå bakgrunn med et buckeye-bladmønster. -
Et majestetisk bilde av Throop Memorial Garden ved Caltech som skrivebordsbakgrunn. -
Et majestetisk bilde av planter og blomster ved Caltechs hage og dam. -
Et interessant bilde av hagen med en lyktestolpe som er nær en bygning på Caltech. -
Et bilde av Parsons-Gates Hall of Administration-bygningen ved Caltech. -
Et bilde av møblene og sitteplassene inne i Ronald og Maxine Linde Hall of Mathematics and Physics ved Caltech. -
Et bilde av William G. Kerckhoff Laboratories of the Biological Sciences bygningen ved Caltech, med trær og blomster nederst. -
Et slående bilde av ressursene inne i Gates Annex Library ved Caltech. -
Et interessant bilde av et tomt treningssenter ved Caltech som skrivebordsbakgrunn. -
Dette bildet viser den fantastiske fontenen ved Beckman Institute, som ligger i hjertet av det verdensberømte California Institute of Technology (Caltech) campus. Det rolige vannsystemet ved fontenen gjenspeiler den banebrytende forskningsånden som er innbakt i Beckman Institute, hvor innovasjon og oppdagelse er en del av hverdagen. -
Et luftfoto av Jesse Hall-bygningen, hovedadministrasjonsbygningen for University of Missouri. -
AD · In-Cascade🖥 300x250 · 📱 300x250
-
Et bilde av marsjerende band som har på seg hvit uniform og spiller et horninstrument i et arrangement ved University of Missouri. -
Et utrolig bilde av et tulipanfelt ved University of Kansas som skrivebordsbakgrunn. -
Et fantastisk panoramabilde av Francis Quadrangle, et historisk sentrum på University of Missouri campus. Scenen fanger storheten til de ikoniske søylene med Jesse Hall i bakgrunnen, noe som gjenspeiler universitetets rike akademiske historie og symboliserer dets engasjement for utdanning og forskning. -
Et fantastisk bilde av hovedbygningen ved University of Notre Dame, pluss den gylne kuppelen under en blå, skyet himmel. -
Fantastisk utsikt over University of Kansas' ikoniske Jayhawk-maskot som begeistrer publikum fra den frodige, grønne sportsbanen. En levende representasjon av skoleånd og sportskultur ved University of Kansas. -
Et nydelig bilde av høstløv på gresset og søylene ved University of Missouri i bakgrunnen. -
Et nærbilde av University of Notre Dame Mary-statuen på toppen av Golden Dome som telefonbakgrunn. -
Et utrolig bilde av University of Kansas Booth Family Hall of Athletics som skrivebordsbakgrunn. -
Det meningsfulle bildet viser University of Missouri midt i høstens gylne farger. De opplyste bygningene, kontrastert med de varme høstløvfargene, utstråler tegn på kunnskap, fortreffelighet og enhet. -
Et slående bilde av hovedbygningen ved University of Notre Dame med en skolelogo i midten. -
Et fantastisk bilde av University of Kansas maskotlogo på en av campusbygningene. -
Et majestetisk bilde av University of Notre Dame bygninger med en regnbue under en skyet himmel. - Neste side
Viser 1801–1860 av 3,450 bakgrunner
AD · Bottom Content🖥 970x250 · 📱 300x250
Relaterte Universitet Bakgrunner
-
Kjærlighet Bakgrunner
-
Solnedgang Bakgrunner
-
Rustikk Bakgrunner
-
Friends Bakgrunner
-
bilde Bakgrunner
-
Natt Himmel Bakgrunner
-
Windows Bakgrunner
-
Brun Bakgrunner
-
Sol Bakgrunner
-
January Bakgrunner
-
Landskap Bakgrunner
-
Lake Bakgrunner
-
Vakker Bakgrunner
-
Basketball Bakgrunner
-
Bok Bakgrunner
-
College Football Bakgrunner
Mer Universitet Bakgrunner
-
Graduation Bakgrunner
-
Læring Bakgrunner
-
Bærekraft Bakgrunner
-
Ohio State Bakgrunner
-
Kult Bakgrunner
-
Skrivebord Bakgrunner
-
Enkel Bakgrunner
-
Sport Bakgrunner
-
Hvit Bakgrunner
-
Blå Bakgrunner
-
Rød Bakgrunner
-
Lilla Bakgrunner
-
Skole Bakgrunner
-
arkitektur Bakgrunner
-
hannibal Bakgrunner
-
england Bakgrunner
-
virginia Bakgrunner