Bakgrunner
Fargeleggingssider

Gud Shiva Bakgrunner

Bla gjennom 2,238+ Gud Shiva Bakgrunner for å laste ned gratis i HD & 4K

Se gjennom 2,238 Gud Shiva Bakgrunner, nyeste arbeider legges til etter hvert som de kommer. Stiler spenner fra fotografisk til illustrert, så tonen er din å bestemme. Sett en som skrivebordsbakgrunn, laptop-bakgrunn eller telefonlåsskjerm. Gratis å ta, ingen konto, ingen vannmerker på filen. Flere Gud Shiva Bakgrunner lastes inn mens du blar.

Lag bakgrunnsbilder med KI.
Fra en ledetekst, på sekunder.
›
Prøv gratis →
  • Shiva holder trefork med halvmåne over hodet i monokrom silhuett. — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva holder trefork med halvmåne over hodet i monokrom silhuett.
  • Krigersilhuett med trefork på steinbue under fullmåne over havet om natten. — Gud Shiva Bakgrunner
    Krigersilhuett med trefork på steinbue under fullmåne over havet om natten.
  • Shiva på en hvit okse midt i et kosmisk stjernefelt med strålende lilla og rosa nyanser. — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva på en hvit okse midt i et kosmisk stjernefelt med strålende lilla og rosa nyanser.
  • En guddom mediterer på skyer over en fjell dal med en halvmåne og oransje blomster. — Gud Shiva Bakgrunner
    En guddom mediterer på skyer over en fjell dal med en halvmåne og oransje blomster.
  • Shiva og Parvati sittende med løve og okse i blå åndelig kunst — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva og Parvati sittende med løve og okse i blå åndelig kunst
  • Gyllen trefork med slange og tromme på steinete terreng under en glødende halvmåne i kosmisk blå himmel. — Gud Shiva Bakgrunner
    Gyllen trefork med slange og tromme på steinete terreng under en glødende halvmåne i kosmisk blå himmel.
  • En glødende blåansikt mystiker med langt hår og panne-merker i mørket. — Gud Shiva Bakgrunner
    En glødende blåansikt mystiker med langt hår og panne-merker i mørket.
  • Rød og svart illustrert guddommelig ansikt med ett øye åpent og ett lukket. — Gud Shiva Bakgrunner
    Rød og svart illustrert guddommelig ansikt med ett øye åpent og ett lukket.
  • Stor sittende Shiva-statue med trefork og slange foran klipper. — Gud Shiva Bakgrunner
    Stor sittende Shiva-statue med trefork og slange foran klipper.
  • En guddommelig mangearmet gudinne rir på en brennende energibølge gjennom en kosmisk sfære med flytende tall. — Gud Shiva Bakgrunner
    En guddommelig mangearmet gudinne rir på en brennende energibølge gjennom en kosmisk sfære med flytende tall.
  • En glødende blåansikt guddom med geometrisk hodeplagg mot mørke fjell. — Gud Shiva Bakgrunner
    En glødende blåansikt guddom med geometrisk hodeplagg mot mørke fjell.
  • Stor sittende Shiva-statue som holder trishul og damaru under blå himmel med flygende fugler. — Gud Shiva Bakgrunner
    Stor sittende Shiva-statue som holder trishul og damaru under blå himmel med flygende fugler.
  • Svart silhuett av Shiva mediterende på en måne mot en rød bakgrunn med geometriske stråler. — Gud Shiva Bakgrunner
    Svart silhuett av Shiva mediterende på en måne mot en rød bakgrunn med geometriske stråler.
  • Gyllen Shiva-statue dansende i en ring ved et tempelkompleks. — Gud Shiva Bakgrunner
    Gyllen Shiva-statue dansende i en ring ved et tempelkompleks.
  • Lord Shiva mediterer med tiger og okse i fjellandskap — Gud Shiva Bakgrunner
    Lord Shiva mediterer med tiger og okse i fjellandskap
  • Shiva mediterer ved havet under en fullmåne med en strålende glorie og trefork. — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva mediterer ved havet under en fullmåne med en strålende glorie og trefork.
  • Stor blå statue av den hinduistiske guden Shiva som holder trefork og tromme ved tempelet. — Gud Shiva Bakgrunner
    Stor blå statue av den hinduistiske guden Shiva som holder trefork og tromme ved tempelet.
  • Blåhudet guddom med hvite markeringer og glødende aura mot svart bakgrunn. — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet guddom med hvite markeringer og glødende aura mot svart bakgrunn.
  • En flerarmet hinduistisk gudestatue som holder våpen mot en skyet himmel. — Gud Shiva Bakgrunner
    En flerarmet hinduistisk gudestatue som holder våpen mot en skyet himmel.
  • Mystisk kriger med glødende øyne og røde panne-markeringer. — Gud Shiva Bakgrunner
    Mystisk kriger med glødende øyne og røde panne-markeringer.
  • Lord Shiva sittende i meditasjon med sin okse Nandi og trefork i en guddommelig kosmisk setting. — Gud Shiva Bakgrunner
    Lord Shiva sittende i meditasjon med sin okse Nandi og trefork i en guddommelig kosmisk setting.
  • Gudinne med slangekrone stiger frem fra vann og holder hellig skål — Gud Shiva Bakgrunner
    Gudinne med slangekrone stiger frem fra vann og holder hellig skål
  • Stor hvit statue av Shiva i meditasjonsstilling med kobra og trefork — Gud Shiva Bakgrunner
    Stor hvit statue av Shiva i meditasjonsstilling med kobra og trefork
  • Hvit trefork med sløyfe og skygge på teal bakgrunn med Namah Shiva tekst — Gud Shiva Bakgrunner
    Hvit trefork med sløyfe og skygge på teal bakgrunn med Namah Shiva tekst
  • Muskuløs blåhudet guddom som holder trefork og tromme i mørkt miljø. — Gud Shiva Bakgrunner
    Muskuløs blåhudet guddom som holder trefork og tromme i mørkt miljø.
  • Svart silhuett av den hinduistiske guden Shiva med halvmåne i håret på blå gradientbakgrunn. — Gud Shiva Bakgrunner
    Svart silhuett av den hinduistiske guden Shiva med halvmåne i håret på blå gradientbakgrunn.
  • Guddommelig blåhudet guddom danser i kosmisk ild med beseiret figur under. — Gud Shiva Bakgrunner
    Guddommelig blåhudet guddom danser i kosmisk ild med beseiret figur under.
  • Hindu guddom Shiva med påfugl og trefork ved elv ved solnedgang — Gud Shiva Bakgrunner
    Hindu guddom Shiva med påfugl og trefork ved elv ved solnedgang
  • Hvit steinstatue mediterer ved en strømmende elv med bygninger i bakgrunnen. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hvit steinstatue mediterer ved en strømmende elv med bygninger i bakgrunnen.
  • Hinduistisk gud med trefork og slange i kosmisk ildhimmel — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk gud med trefork og slange i kosmisk ildhimmel
  • Hinduistisk guddom Shiva med trefork og slange i fredfull positur. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom Shiva med trefork og slange i fredfull positur.
  • Statue av Shiva som mediterer på en løve midt i stormfulle skyer. — Gud Shiva Bakgrunner
    Statue av Shiva som mediterer på en løve midt i stormfulle skyer.
  • Hvit steinstatue av Shiva mediterende på skyer med måne og blå himmel. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hvit steinstatue av Shiva mediterende på skyer med måne og blå himmel.
  • Blåhudet hinduisk guddom med okse og kobra i kosmisk omgivelse — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet hinduisk guddom med okse og kobra i kosmisk omgivelse
  • En kraftfull mytologisk figur står på en klippe midt i virvlende kosmisk energi og stormskyer. — Gud Shiva Bakgrunner
    En kraftfull mytologisk figur står på en klippe midt i virvlende kosmisk energi og stormskyer.
  • Shiva og Parvati med løve og okse i blått guddommelig skjær — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva og Parvati med løve og okse i blått guddommelig skjær
  • Guddommelig hinduistisk guddom prydet med gullsmykker som holder en glødende skål med en slange slynget rundt en stav ved siden av seg. — Gud Shiva Bakgrunner
    Guddommelig hinduistisk guddom prydet med gullsmykker som holder en glødende skål med en slange slynget rundt en stav ved siden av seg.
  • Blåhudet hinduistisk guddom Shiva mediterer med trefork og slange i snødekte fjellomgivelser. — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet hinduistisk guddom Shiva mediterer med trefork og slange i snødekte fjellomgivelser.
  • Gammel steinstatue mediterer i en frodig jungel med fossefall og hjort. — Gud Shiva Bakgrunner
    Gammel steinstatue mediterer i en frodig jungel med fossefall og hjort.
  • Hinduistisk guddom med trefork og slange i illustrert portrett — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom med trefork og slange i illustrert portrett
  • En mytologisk kriger i gyllen rustning som holder et spyd med en glødende glorie. — Gud Shiva Bakgrunner
    En mytologisk kriger i gyllen rustning som holder et spyd med en glødende glorie.
  • Hinduistisk guddom med flere armer og apehode omgitt av glødende lys og geometriske mønstre. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom med flere armer og apehode omgitt av glødende lys og geometriske mønstre.
  • Shiva-statue silhuett som holder trefork mot oransje bakgrunn med sanskrittekst. — Gud Shiva Bakgrunner
    Shiva-statue silhuett som holder trefork mot oransje bakgrunn med sanskrittekst.
  • En flerarmet hinduistisk guddom sittende på en trone med en blomst og stav. — Gud Shiva Bakgrunner
    En flerarmet hinduistisk guddom sittende på en trone med en blomst og stav.
  • Guddommelig guddom med dobbel natur som holder trefork og flamme i meditativ positur. — Gud Shiva Bakgrunner
    Guddommelig guddom med dobbel natur som holder trefork og flamme i meditativ positur.
  • Blåhudet guddom i meditasjon omgitt av glødende gylne blomster og mørke utsmykkede mønstre. — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet guddom i meditasjon omgitt av glødende gylne blomster og mørke utsmykkede mønstre.
  • Dynamisk illustrasjon av hinduistiske guder i kosmisk rom med glødende effekter. — Gud Shiva Bakgrunner
    Dynamisk illustrasjon av hinduistiske guder i kosmisk rom med glødende effekter.
  • Hinduistisk guddom med fire armer sittende på utsmykket trone med kam og blomst — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom med fire armer sittende på utsmykket trone med kam og blomst
  • Purpurhudet hinduistisk guddom med slange og trefork som utstråler guddommelig energi. — Gud Shiva Bakgrunner
    Purpurhudet hinduistisk guddom med slange og trefork som utstråler guddommelig energi.
  • Blåhudet guddom holder spyd og kar under stormfull himmel med halvmåne. — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet guddom holder spyd og kar under stormfull himmel med halvmåne.
  • Gyllen hinduistisk guddom med flere armer sittende på en trone med oljelamper — Gud Shiva Bakgrunner
    Gyllen hinduistisk guddom med flere armer sittende på en trone med oljelamper
  • Hinduistisk guddom med flere armer som holder gjenstander omgitt av hengende klokker. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom med flere armer som holder gjenstander omgitt av hengende klokker.
  • En guddommelig figur med trefork og glødende hender i en stormfull åndelig scene. — Gud Shiva Bakgrunner
    En guddommelig figur med trefork og glødende hender i en stormfull åndelig scene.
  • Hinduistisk guddom sittende på trone med tjenere og svane — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom sittende på trone med tjenere og svane
  • Blåhudet hinduisk guddom med tigerskinn og flere armer stående i flammer og lyn. — Gud Shiva Bakgrunner
    Blåhudet hinduisk guddom med tigerskinn og flere armer stående i flammer og lyn.
  • Hinduistisk guddom sitter på utsmykket gylden trone omgitt av håndverksverktøy. — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom sitter på utsmykket gylden trone omgitt av håndverksverktøy.
  • Fredfull kosmisk guddom med lukkede øyne og tredje øye mot en levende tåkebakgrunn. — Gud Shiva Bakgrunner
    Fredfull kosmisk guddom med lukkede øyne og tredje øye mot en levende tåkebakgrunn.
  • Hinduistisk guddom med trefork mot stjernekosmisk bakgrunn — Gud Shiva Bakgrunner
    Hinduistisk guddom med trefork mot stjernekosmisk bakgrunn
  • Guddom med globus og verktøy sittende på skyer over tempelsilhuetter mot en gyllen sol. — Gud Shiva Bakgrunner
    Guddom med globus og verktøy sittende på skyer over tempelsilhuetter mot en gyllen sol.
  • Guddommelig hinduistisk guddom med utsmykket krone og smykker som holder en fløyte. — Gud Shiva Bakgrunner
    Guddommelig hinduistisk guddom med utsmykket krone og smykker som holder en fløyte.
av 38

Viser 1–60 av 2,238 bakgrunner

Ofte stilte spørsmål

Hvilke andre samlinger passer med Gud Shiva Bakgrunner?

Nærliggende samlinger: nature, mountains, india, red. Ingen duplikater mellom dem.

Hvor mye koster disse Gud Shiva Bakgrunner?

Ikke en krone. Du trenger ikke en konto. Ingen vannmerke er påført, i noen oppløsning.

Finnes det en mobilversjon av disse Gud Shiva Bakgrunner?

Ja — settet dekker begge. Fordelingen er 36 landskap til 24 portrett. Ta en av hver hvis du bruker begge.

Er det mange Gud Shiva Bakgrunner å se gjennom?

2,238 Gud Shiva Bakgrunner har gjennomgått godkjenning og er tilgjengelige. Samlingen fortsetter å vokse etter hvert som nytt arbeid publiseres. Det er ingen avgift uansett hvilken størrelse du velger.